В Україні відбувся другий півфінал Національного відбору на Євробачення-2020, яке пройде у травні у Роттердамі. Брали участь 8 учасників — колективів, дуетів і вокалістів. Цей півфінал був дуже різнобарвним — тут прозвучал і хіп-хоп, і соул, і поп-фолк, і балади, і хаус. Суддям — Віталію Дроздову, Андрію Данилку та Тіні Кароль — випала непроста задача обрати трьох найкращих. Ну і глядачам, звісно, теж.

Трійця найкращих — ті, хто співатиме у фіналі — це Khayat, David Axelrod та гурт Tvorchi.

Дует Tvorchi з піснею Bonfire виступав останнім, під номером 8, і став достойною крапкою у півфіналі. Вони набрали максимальну кількість балів — по 8 від журі та від глядачів. Судді відмітили свіжість, професійність та «модність» хлопців, і це при тому, що вони не є професійними співаками — вони студенти-фармацевти з Тернополя, і цей факт неабияк потішив ведучого Сергія Притулу, адже вони — земляки.

Квинта, Кароль и Дроздов — о нововведениях Нацотбора на Евровидение

David Axelrod, якого називають найдосвідченішим учасником цьогорічного Нацвідбору, потішив аудиторію піснею Horizon, яку написав ще 5 років тому — коли дізнався, що його дружина народить донечку. Як заявили судді, ця композиція — «дуже на рівні». Тому виконавець отримав по 5 балів від суддів і від глядачів.

DAVID AXELROD надеется на справедливое голосование

Khayat з піснею Call For Love отримав 14 балів — по 7 від журі і від глядачів. До речі, у відношенні трійці переможців аудиторія і судді проявили неабияку одностайність! А Khayat, між іншим, єдиний співак, хто брав участь у минулорічному Нацвідборі. За цей рік він дуже виріс і оформився у досвідченого виконавця, зізнались журі. Але Тіна Кароль порадила йому змінити візуальну складову номера і запросити в балет гурт Kazaky… До речі, Khayat у нашому альтернативному голосуванні стабільно наступав на п’яти Еліні Іващенко.

KHAYAT выбрал песню без вариантов

Елина Іващенко, яка стабільно займала перше місце у нашому альтернативному голосуванні, цього разу «пролетіла», набравши 8 балів. Еліна — переможниця багатьох українських конкурсів і талант-шоу. Їй лише 18, а її вокал вже називают голосом світового рівня. Конкурсну пісню Get Up дівчина написала сама.

Элина Иващенко готова к любым вопросам

Олександр Порядинський мав найбільшу «вилку» у балах: глядачі віддали йому 6 балів, а судді — всього 2. Композиція Savior та глибокий соковитий вокал підкорили українську аудиторію, а ще, мабуть, зіграло свою роль те, що співак був переможцем шоу «Х-Фактор» у 2014 у віці 15 років!  А ще Олександру вдалося позбавитиь 60 (!) зайвих кіло.

Олександр Порядинський радуется поддержке поклонников

Тріо Fo Sho — три темношкірі сестрічки з Харкова — подарувало глядачам запальний хіп-хоп, що стало справжнім вибухом. Пісня Blck Scr присвячена художнику Казимиру Малевичу та його картині «Чорний квадрат». Те, що він з України, свого часу вразило сестер, і вони вирішили розповісти про це всьому світові. Тіна Кароль навіть висловила бажання заспівати разом з ними!Але виступ приніс гурту всього 6 балів — по 3 від журі і від глядачів.

Украинская экзотика: яркое трио FO SHO презентует дебютный сингл

Гурт Moonzoo feat. FMF Sure з треком Maze дуже сподобався журі — вони поставили колективу 5 балів. Це стало справжнім відкриттям, в тому числі у прямому сенсі — хлопці виступали під номером 1. Але українська аудиторія віддала українцю та американцю всього 2 бали.

Співачка Garna, яка вперше виступила як самостійна вокалістка (до цього вона 5 років співала кавери з оркестром) з авторською піснею Who We Are, мала найнижчий бал — усього 2, незважаючи на неймовірно потужний, рідкісний вокал і щирий виступ, спрямований на аудиторію. Анні Левашової порадили прийти наступного року, після «домашньої роботи».

Бонусом до культурної програми стали виступи українських зірок — гурту The Hardkiss та учасниці Дитячого Євробачення Софії Іванько. А вишенька на тортику — шоу переможця чеського Нацвідбору Бенні Крісто, який запалив зал з піснею Kemama. Взагалі, цей півфінал був рекордним за участю темношкірих співаків: троє наших — гурт Fo Sho, учасники Tvorchi та Moonzoo feat. FMF Sure, та ще й чех. Спробуємо припустити, що цього року на Євробаченні у Роттердамі перемогу отримає темношкірий учасник… Cподіватимемось, що — наш ;)

Залиште ваш коментар