У відвертій розмові з журналістами програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», відомий продюсер та дружина співака David Axelrod Олена Мозгова прокоментувала звинувачення екс-менеджера артиста у борзі сумою в 10 тисяч доларів.

DAVID AXELROD надеется на справедливое голосование

Визначилася остання трійка артистів, які виборюватимуть право представляти Україну на Євробаченні. У фінал Нацвідбору вийшов співак Khayat, який міксує музику в стилі електро та фолку, компанію якому складе дует електронщиків із Тернополя під назвою «Tvorchi». Третім фіналістом став David Axelrod. Навколо чоловіка Олени Мозгової спалахнув скандал – перед виступом артиста його екс-менеджер Анжеліка Буркіна публічно звинуватила чоловіка у тому, що він винен їй 10 тисяч доларів. І щоб не повертати борг, свого часу чоловік офіційно змінив ім’я Володимир Ткаченко на Девід Аксельрод.

«Для Володимира/Девіда я була хорошою, поки допомагала з телепроектами та фінансувала його діяльність… Оцініть красу гри! Не просто творчий псевдонім змінив, а все по-дорослому… ПІБ у паспорті… як з чистого аркуша. І вуаля, тепер він – Девід Аксельрод (гроші брав Ткаченко, а тепер ім’я змінив – уже інша людина)! Оплески артисту!» – прокоментувала екс-менеджер Девіда Аксельрода Анжеліка Буркіна.

Нацвідбір-2020: хто переміг у 2-му півфіналі?

За словами жінки, співак винен їй 10 тисяч доларів. У коментарі «Ранку з Україною» дружина співака Олена Мозгова розповіла, що всі питання з Анжелікою вирішені в судовому порядку.

«Нічого нового не відбувається, ми вже всі ці суди пройшли у 2012-му році, вони закінчилися в грудні 2012-го року, і всі апеляції, які вона подавала, ми виграли, – пояснила Олена Мозгова в ефірі каналу «Україна». На думку Олени, допис навмисно опублікували перед виступом Девіда. – Зараз вона чомусь взялась махати якоюсь спідньою білизною, якраз за декілька хвилин до прямого ефіру Нацвідбору. Це особисте, це в неї щось особисте».

Що ж, можливо, ця історія закінчиться до 22 лютого, коли відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення.

Залиште ваш коментар