Травму отримала екс-учасниця «Супермоделі по-українськи» Влада Роговенко, яка прийшла змінити життя на ще одне реаліті Нового каналу – «Від пацанки до панянки».

Життя учасниці модельного проекту не таке безхмарне, як може здатися. Замість нескінченних показів, дефіле і позувань для модних глянців – самотність, алкоголь та наркотики. Аби викреслити все це зі свого життя, фіналістка «Супермоделі по-українськи» стала ученицею Школи леді. Але в перший же день на проекті, танцюючи п’яною на столі, Влада Роговенко зламала руку.

Jerry Heil написала саундтрек для проекту «Від пацанки до панянки»

– Я люблю танцювати на столах. І хоч у якому стані була, ніколи собі нічим не шкодила, – пояснює учасниця четвертого сезону «Від пацанки до панянки». – Але цього разу нас було багато, і я не розрахувала – зробила крок назад і впала на руку.

Про те, що зламала кінцівку, Влада зрозуміла не відразу – через величезну кількість алкоголю болю вона не відчула.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

– Я говорила у «швидкій», щоб швиденько вирівнювали руку, бо мені потрібно йти, – з усмішкою розповідає «пацанка». – Почалися з’ясування. Лікарі викликали поліцію. Потім приїхала ще одна «швидка». Словом, обдурили мене, сказавши, що загіпсують і відпустять, а самі тримали два дні.

На «Від пацанки до панянки» пришла девушка, которую приковывали цепью

Чи повернеться Влада на проект після такої травми? Дивіться 17 лютого о 19:00 у реаліті «Від пацанки до панянки» на Новому каналі!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар