В Києві 24 лютого пройде презентація нової книги телеведучого програми «Надзвичайні новини» на ICTV Костянтина Стогнія під назвою «Позивний «Хрест». Події розгортаються в Сирії, де неодноразово бував сам автор.

Новим героєм детективу став колишній спецназівець, до якого звертається настоятель монастиря заради пошуку викраденої реліквії. Сліди зниклої десниці ведуть до Сирії, яку роздирає громадянська війна.

«Книга художня, але я описував те, що бачив своїми очима, не прочитав десь або знайшов у інтернеті. Я сам побував у тих місцях, про які йде мова. Чесно кажучи, я довго думав про цю книгу, 5 або 7 років, а ось написав її за півтора року. Її створення було моїм відпочинком. Я працював, знімав сюжети, а коли хотілося переключитися сідав за книжку», – розповів Костянтин.

Костянтин Стогній – український журналіст, телеведучий, продюсер і автор майже 100 документальних проектів і 15 книжок. Про його легендарні експедиції на Північний полюс, в Сомалі, Афганістан, Ірак, Тибет і в район Непалу Мустанг знято не один фільм.

Автограф-сесія з автором відбудеться 24 лютого в ТЦ «Олімпійський» о 18:00.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий