22 лютого о 19:00 одночасно на телеканалах СТБ та UA: Перший відбудеться фінал Національного відбору на Євробачення-2020. Відкриє ефір Verka Serduchka з грандіозним музичним перформансом. Тіна Кароль покаже спеціально підготовлений шоу-номер. А Джамала представить телевізійну прем’єру пісні «Жалі», написану спільно з хіп-хоп виконавицею alyona alyona. 

Джамала снова станет мамой!

«Це пісня про жалі. Всі книги про досягнення успіху, шлях до мрії, які я читала, починаються з думки про те, що важливо не шкодувати про минуле, а рухатися вперед. Жалі, думки про помилки автоматично тягнуть тебе назад. Важливо не зациклюватися на них. Переможець не той, хто весь час виграє, а той, хто ніколи не здається.

Ідея пісні і мелодія прийшли до мене дуже швидко, протягом декількох хвилин. В середині композиції мені захотілося додати хіп-хоп частину — в кращих традиціях Кендрика Ламара, душевну й зі змістом. Я запропонувала написати і виконати її alyona alyona, оскільки поважаю і люблю її творчість. Крім того, у нас вже є позитивний досвід спільної роботи — трек «Забирай», що вийшов наприкінці минулого року», — коментує Джамала. 

Новая музыка: Макс Барских, Jamala feat. alyona alyona, Тоня Матвиенко, Alyosha & Vlad Darwin,  «НеАнгелы», Sonya Kay, Lindemann

Також співачка прокоментувала своїх фаворитів відбору цього року. 

«Коли я сиділа у суддівському кріслі, у мене не було часу відправляти смс, та і це було б неетично, на мій погляд. Вперше за 4 роки я відправила смс на підтримку когось із учасників на цьому Нацвідборі – за Tvorchi. Вони зачепили мене свіжістю звучання, характерного для сучасної шведської та британської музики. Але при цьому не виникло думки (яка часто буває), що я це вже десь чула». 

Ваш прогноз: кто победит в Нацотборе-2020? Голосуем!

Нагадаємо, що уже цієї суботи стане відомий представник України на Євробачення-2020. Krutь, Jerry Heil, Go-A, David Axelrod, Khayat, Tvorchi – саме хтось з цих учасників вже в травні представить країну на пісенному конкурсі у Роттердамі. 

Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула. Члени журі – Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов.

 

Залиште ваш коментар