Завжди позитивна ведуча програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» та акторка Лілія Ребрик перемогла в номінації «Медіа» серед найуспішніших бізнес-леді України.

Рейтинг ТОП 25 жінок, які змогли досягти видатних результатів у своїй справі, був сформований авторитетним діловим журналом «Власть денег». У категорії «Медіа» також були представлені інші популярні українські телеведучі, а перемогу здобула зірка ранкового шоу телеканалу «Україна» Лілія Ребрик.

Лилия Ребрик и Андрей Дикий крестили дочку Полину

«Несподівано і приємно! Стала переможницею в номінації «МЕДІА» серед найуспішніших бізнес-леді України. Не втомлююсь говорити «дякую» нашим глядачам. За легкість, мотивацію, за те, що прокидаючись о 4:07, я знаю, що роблю це для найкращих глядачів, які люблять «Ранок з Україною». Вдячна за підтримку! Тепер я справжня бізнес-леді», – прокоментувала свою перемогу Лілія Ребрик.

Для церемонії нагородження телеведуча обрала стильний брючний костюм чорного кольору, доповнивши його лаконічними аксесуарами. Лілія також розповіла, як на радісну новину відреагувала її донька Діана.

Лілія Ребрик взяла чоловіка Андрія у співведучі прямого ефіру

«Коли я збиралася на захід, моя Діана поцікавилася, куди я йду. Я їй пояснила, а вона каже: «Wow, ти вже була «Мамою року», «Ведучою року», зараз повинна стати «Бізнес-леді», залишилося ще «Оскар» отримати». У дітей все набагато простіше. І діти – наша найкраща мотивація! І найбільший мій успіх, моя радість і мій тил – це моя сім’я», – зазначила телезірка.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий