Julik — успішний шоумен та співак, композитор та телеведучий. Про роботу ведучого на телепроекті «ONE Muz», усі «за» та «проти» — читайте далі!

Кожного дня український шоумен Julik доводить кожному, що нам під силу будь-які вершини! Він любить експериментувати, та практично працює 24 години на добу. Julik поєднує роботу ведучого, аранжувальника, телеведучого та зразкового сім’янина. 

Український шоумен Julik отримав нагороду за…. вуса!

«Я завжди підкреслю — люблю робити творчі експерименти! Як казав один мій дуже хороший знайомий,  якщо є сумнів робити чи ні — треба робити. З початком сольної кар’єри мені довелось багато спілкуватись, що й позитивно вплинуло на моє ведення заходів» — зазначив артист. 

Український шоумен Julik підкорив українську діаспору в Італії

На його рахунку десятки успішно проведених заходів, від корпоративів до масштабних концертів. Артист обрав цей вектор, тому що основна його мета — дарувати людям радість та щастя!

«Робота ведучого — це, в першу чергу,   виклик перед собою. Як і казав колись,  якщо немає відчуття страху — на сцену виходити не варто! Цю справу потрібно любити і на повну віддаватись аудиторії» — підкреслив Julik.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Щодо ключових аспектів у веденні заходів, то співак одноголосно заявляє, що потрібно кожну справу та роботу, пережити через себе, ніби вперше! Також Юлік з поміж усіх ведучих вирізняється двомовним веденням: українською та італійською мовами. 

JULIK посвятил себя поклонникам

«Перш за все, потрібно бути самим собою! Також невід’ємним є любов до справи та віддача! Потрібно віддаватись на всі 10000000 відсотків, а ще потрібно, безумовно, ретельно готуватись та комунікувати з людьми» , — сказав Julik.

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий