Новий канал зібрав разом зіркових кумів. П’ятий сезон проекту «СуперІнтуїція» підвищив градус зірковості. Пропуском в ігрове шоу ювілейного сезону став особливий зірковий статус. Хтось із українських селебритіз вперше з’явиться у «СуперІнтуїції», а для когось це взагалі стане першим досвідом у шоу ігрового формату. 

В Юрія Ткача народився син!

Так, у першому випуску перевіряти свою інтуїцію будуть Катерина Кухар та Юрій Ткач. Здавалося б, що може об’єднувати ці дві абсолютні протилежності. Він – гуморист, а вона – танцівниця. Він – актор фільмів та серіалів, вона – народна артистка.

Правда в тому, що Юрій Ткач та Катерина Кухар мають спільну дитину! Щоправда, хрещену. Зірки стали кумами через відому психологиню Наталію Холоденко. 

Наталья Холоденко восхитила оперным голосом

– Насамперед мене з Юрою Ткачем об’єднують спільна життєва позиція та світогляд. У повсякденному житті як Юра, так і я – відкриті люди. Ми багато речей сприймаємо легко і, звісно, нас об’єднують позитив, гумор, сміх, а тепер ще й Вів’єн – наша хрещена донька, – поділилася Катерина Кухар з Новим каналом. 

Свого часу після участі в танцювальному проекті Юрій Ткач та Наталія Холоденко домовилися: у кого першого з’явиться ще одна дитина, бере іншого хрещеним чи хрещеною. І коли настав час, Наталія запросила хрестити доньку Вів’єн саме Юрія Ткача. А потім почалися роздуми, кого ж брати кумою. Відповідь до психологині прийшла одразу – Катерину Кухар!

Чоловік Катерини Кухар зізнався, як вона поводиться вдома

Хрестини проходили досить традиційно. Як розповів Юрій Ткач, головним кольором свята був «айворі». І йому навіть довелося пошити костюм на замовлення.

Чи не завадить Юрію Ткачу та Катерині Кухар статус кумів у боротьбі за перемогу, дивіться у новому суперзірковому сезоні «СуперІнтуїції» вже з 26 лютого о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар