Отже, маємо переможця Національного відбору-2020, який представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Роттердамі! 22 лютого відбувся фінал Нацвідбору, де виступили 6 фіналістів:  Krutь, Jerry Heil, Khayat, Go-A, David Axelrod, Tvorchi. 

Джамала, Вера Кекелия, YUKO, Brunettes Shoot Blondes: экс-участники поддержали финалистов Нацотбора-2020

Максимум балів як від журі, так і від глядачів — усього 12 — отримав гурт Go-A з піснею «Соловей»! І це найнесподіваніша перемога, адже колектив став тією самою «темною конячкою», бо він був мало відомий широкому загалу слухачів. Але композиція «Соловей» стала справжнім вибухом, як у півфіналі, 8 лютого, так і в фіналі. Ба більш, як розповів суддя Андрій Данилко, Катерина Павленко з хлопцями вже стала дуже популярною серед європейських прихильників Євробачення. Її надзвичайний вокал, строга та водночас палка манера виконання і, звісно, фольклорна українська пісня не залишили байдужими багатьох меломанів. 

Результаты Нацотбора-2020: cенсации первого полуфинала

Нагадаємо, у нашому альтернативному голосуванні гурт Go_A останнім часом посідав 5-те місце. А лідером була Jerry Heil.

«Друге місце» розділили Krutь («99») та Khayat (Call For Love), які набрали по 9 балів сумарно. Виконавиця Марина Круть дослухалась до зауважень жури та дещо змінила свій номер — вона виступала стоячи, завдяки чому почула схвальні коментарі від Віталія Дроздова. Що стосується Khayat, він також добряче попрацював над виступом, хоча й не запросив на «підтанцьовку» гурт Kazaky :)

KRUTЬ знает, как оставить след в сердце каждого слушателя

KHAYAT выбрал песню без вариантов

Інші фіналісти пройшли по балах з великим відривом від лідерів фіналу, хоча саме з початку лідерами Нацвідбору були саме вони. Так, Jerry Heil (Vegan) отримала найнижчу кількість балів — усього 2. Учасниця зізналась, що читала усі коментарі від прихильників та хейтерів, добре обміркувала свій виступ у півфіналі та вирішила геть змінити візуальну складову номеру. Це їй вдалося, але перемогти — не допомогло. 

Jerry Heil написала саундтрек для проекту «Від пацанки до панянки»

Tvorchi з піснею Bonfire, нагадаємо, стали беззаперечними лідерами у півфіналі — їм вдалось набрати найбільшу кількість балів. Але у фіналі їх, за одностайною думкою журі, «підвів вокал», тому фармацевти з Тернополя отримали 5 балів. Стільки ж віддали сумарно судді і глядачі виконавцеві David Axelrod (Horizon), який порадував авдиторію новим луком а-ля Джон Сноу. Тіна Кароль навіть зізналася, що за такого чоловіка вийшла б заміж! 

Олена Мозгова прокоментувала скандал навколо участі David Axelrod у Нацвідборі

Нацвідбір-2020: хто переміг у 2-му півфіналі?

Окрім шістьох учасників Нацвідбору, Україна побачила виступ найпопулярніших зірок. Фінал відкрила «міні-корпоративом» улюблена народна артистка Вєрка Сердючка, заспівала декілька своїх хітів. У середині вечору на сцені з’явилась екс-суддя Джамала із піснею «Жалі», а також виступила з попуррі Тіна Кароль.

Тина Кароль «упаковала» Надю Дорофееву в красивое платье с бантом

Залиште ваш коментар