Слава Камінська, Даша Астаф’єва, Павло Зібров, Дядя Жора, Олег Серафін (Rumberos), Світлана Вольнова розповіли про улюблені страви на Масляну.

Влюблены в блины: начинается Масленичная неделя!

В Україні розпочалася Масниця. Головна страва цього свята, звісно ж, млинці. Журналісти програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», дізналися, чи дозволяють собі зірки поласувати млинцями, які начинки полюбляють більш за все, та хто з зірок до Масниці готується за два тижні.

Співачка Слава Камінська

Солістка гурту «НеАнгели»  спочатку насварилася на журналістів, а потім запропонувала свій цікавий варіант улюбленої страви:

«От навіщо ви зараз про це говорите? Мені захотілося млинців! Але я люблю такі поєднання – якщо млинець солоний, в ньому має бути солодка начинка, або ж якщо сам млинець солодкий – солона начинка».

Слава Каминская после развода отметила день рождения без мужа

Шоумен Дядя Жора

«Я млинці полюбляю, але більше у мене полюбляють дівчата, у мене аж армія дівчат удома, –поділився шоумен Дядя Жора в ефірі каналу «Україна». – А прибирати потім оце все мені – оце борошно, цукор по всій кухні, але млинці татку зробили».

Дядя Жора рекомендует меньше пить и больше танцевать

Телеведуча Світлана Вольнова

«За два тижні до Масниці я нічого не їм, щоб тиждень потім ходити в усі ресторани і їсти ці млинці, а готувати вдома… стоїш півдня, перевертаєш і думаєш: «Ну навіщо, краще десь купити».

Светлана Вольнова поделилась очень личной историей о муже

Народний артист України Павло Зібров

Для Павла Миколайовича особливого значення немає, чи то купувати чи готувати млинці, головне, щоб було смачно та за правилами.

«Млинці, як і вареники, можна їсти з чим завгодно, навіть із цвяхами, найголовніше, щоб було відповідне тоненьке, гарне тісто».

У Павла Зіброва з’явився двійник!

Олег Серафин («Rumbero’s»)

«Щоб вони не прилипали, треба до самої маси додати трішки олії. І не дуже багато борошна, щоб все ж таки була така в’яжуча рідина. Але не переборщіть із олією, бо вони почнуть горіти».

Співачка та актриса Даша Астаф’єва

«Мої улюблені – з червоною ікрою, але з яблучним джемом теж класні!» – поділилася співачка та акторка Даша Астаф’єва.

Даша Астафьева раскрыла шокирующий факт из детства

Рубрики: Еда Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий