28 лютого у столичному клубі Bel Etage відбудеться концерт нового проекту Сергія Міхалка — Drezden. За рік існування колективу Сергія Міхалка Drezden з’явилася велика кількість шанувальників, які з нетерпінням чекали концертів гурту. 

Перший концерт Drezden відбувся у Львові при повному аншлагу та ще й в день народження Сергія Міхалка. Готуватися до концертів музиканти почали ще восени: репетирували на студії в Мінську, працювали над сценографією і знімали live-video, в якому демонстрували всю потужність живого звучання Drezden . Відеоінсталяції спеціально до виступу Drezden підготували — дизайнер Артур Вакаров, художник по світлу групи Олександр Галушко і литовський художник по світлу Маріус Селявічус. Дивимось: 

За відгуками в мережі, після двох перших концертів у Львові та Мінську, виступ Drezden не схожий ні на концерти Ляпис-98, ні на Brutto

Сергей Михалок и его безумная энергетика

«Фанати залишають дуже цікаві, аналітичні коментарі і це круто! Нам було приємно бачити безліч шанувальників, які знають слова всіх пісень, і навіть вже придумали свої танцювальні рухи під ці треки», — поділився емоціями продюсер групи Антон Азизбекян.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Неймовірний музичний перформанс Drezden у Києві, на якому будуть виконані всі пісні з двох альбомів, триватиме близько двох годин. Разом із Сергієм Міхалком у концерті приймуть участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).

Гурт Сергія Міхалка Drezden випускає альбом Эдельвейс

Drezden — сольний проект Сергія Міхалка, в якому він відкриває для всіх шанувальників ще одну сторону своєї творчості. Drezden — це еклектичний сплав «The Cure», «Wolfsheim» і Олексія Вишні. Це переосмислення музики Нової хвилі і «Neue Deutsche Welle» через 40 років. Дебютний альбом Drezden вийшов у вересні 2018 року і миттєво знайшов шанувальників по всьому світу. Другий альбом «Эдельвейс» було презентовано в грудні 2019 року. В ньому Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам. 

Де?
Київ

Коли?
28 лютого 2020 року

Початок?
О 19:00

Локація?
Bel Etage (вул. Шота Руставелі, 16А)

Квитки?
Тут 

Рубрики: Party Афиша Музыка

Оставьте ваш комментарий