22 лютого в ефірі телеканалів СТБ та UA: ПЕРШИЙ відбулася головна музична подія цієї зими – фінал Національного відбору на Євробачення-2020, переможцем якого став електро-фолк-гурт Go_A з піснею «Соловей». Вони отримали максимальні 12 балів від суддів та глядачів, і в травні цього року представлять Україну в Роттердамі на 65-му міжнародному пісенному конкурсі. Вперше на Євробаченні Україна буде представлена піснею, яка від початку і до кінця виконується українською мовою.

Фінал Нацвідбору-2020: як виступили учасники і хто переміг?

За результатами теледивлення фінал Національного відбору в ефірі СТБ зібрав долю 10,8 (аудиторія 18-54, міста 60+) і увійшов до топ-3 програм дня.

На офіційних сторінках СТБ трансляція трьох прямих ефірів з ексклюзивними включеннями з бекстейджу зібрала більше 2,6 млн переглядів. За українським відбором слідкували глядачі із 25 країн, серед яких Швейцарія, Британія, Німеччина, Нідерланди, Ісландія, Данія, Польща, Канада, Греція, Ізраїль, Китай та ін.

 А пісня-переможець «Соловей», якою Україна буде представлена в Роттердамі, на офіційних Youtube-каналах СТБ, UA: ПЕРШИЙ та ESC всього за 2 дні зібрала більше 2 млн переглядів. 

До українського відбору завжди була прикута увага великої кількості преси, але цього року вона стала рекордною: 200 представників ЗМІ і офіційних фан-клубів Євробачення із різних країн слідкували за фіналом Нацвідбору в прес-зоні та глядацькому залі ПК КПІ. 

Результаты Нацотбора-2020: cенсации первого полуфинала

Вперше український відбір відвідав Стейн Смулдерс, менеджер Youtube-каналу Євробачення. Під час включення з бекстейджу з Володимиром Бірюковим він відмітив:

«Україна дуже креативна. Ви завжди якісно виступаєте, завжди шукаєте дещо інше, думаєте нестандартно. Це і приносить вам успіх кожного року. Це і є запорукою того, що Україна завжди потрапляє до фіналу Євробачення. Я слідкував за українським Національним відбором онлайн. Він у вас прекрасний, дуже якісний, сильний, з чудовим підбором учасників, які стрімко будуть йти до перемоги на самому конкурсі.

Я впевнений, що конкурс Євробачення і для новачків, і для суперзірок. Прекрасний приклад – минулорічний переможець з Нідерландів. Коли він переміг у Національному відборі вдома, головним хештегом було — #хто. Він був абсолютно невідомий, але незважаючи на це, зумів стати переможцем Євробачення-2019. 

Олена Мозгова прокоментувала скандал навколо участі David Axelrod у Нацвідборі

Україна завжди представляє круті та якісні номери. Я займаюсь Євробаченням з 2011 року. Одразу згадується Міка Ньютон, Злата Огнєвіч, Марія Яремчук, Меловін. У кожного було щоб особливе, унікальне, те що цікаво глядачам». 

Серед іноземних гостей на фіналі були присутні також журналісти із Франції, Польщі, Білорусі, Молдови, представники офіційних фан-клубів Євробачення Азербайджану, Польщі, Білорусі, України. 

Протягом трьох тижнів за онлайн-трансляцією Національного відбору слідкували глядачі із Швеції, Швейцарії, Британії, Німеччини, Нідерландів, Ісландії, Данії, країн Балтії, Польщі, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Китаю, Греції, Канади, Ізраїлю. На офіційних сторінках СТБ трансляція прямих ефірів з ексклюзивними включеннями з бекстейджу зібрала більше 2,6 млн переглядів. 

Залиште ваш коментар