Розпочалися зйомки комедії «Зірки за обміном»! На кіностудії FILM.UA урочисто розбилася тарілка на честь старту зйомок сімейної комедії «Зірки за обміном»! Лідери української кіноіндустрії та шоу-бізнесу об’єдналися, щоби подарувати українцям до нового 2021 року сімейну комедію, в якій у легкій формі піднімаються дуже важливі питання людських стосунків і справжніх цінностей.

У головних ролях стрічки глядачі побачать двох справжніх зірок вітчизняного шоу-бізнесу: Олю Полякову та Дзідзьо (Михайла Хому). Щодо інших акторів творча команда фільму тримає інтригу та розповість згодом.
По сюжету, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Оля Малякова і Фома Михайловський несподіваним чином опиняються в тілах одне одного. Вони намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента, а ще – на особистому досвіді зрозуміти, що здебільшого гендерні стереотипи – це просто міфи.

— Я вірю, що цей фільм поб’є всі рекорди та стане найбільш касовим фільмом 2020-2021 років! – розповідає Оля Полякова. – Це історія не тільки про власні амбіції. Вона набагато глибша і торкається таких важливих тем, як стосунки з найближчими людьми, справжні сімейні цінності та любов. Я певна – буде дуже круто, смішно та душевно!

— Це буде легка й життєва комедія зі справжнім соціальним підтекстом: треба цінувати те, що маєш, і навіть у погоні за своїми амбітними цілями берегти стосунки з найближчими, – вважає Михайло Хома. – Мій герой побачить у родині Олі те, чого він сам не має, і Оля теж зрозуміє дещо нове про своїх рідних. І їм обом доведеться стати психологами одне для одного й вирішити чужі проблеми, щоби розібратися в собі.
Як саме Оля та Фома допомагатимуть одне одному повернутися в свої тіла, глядачі дізнаються наприкінці року. Прем’єра фільму запланована на новорічні свята.

Режисер: Олексій Даруга
Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров
Оператор-постановник: Юрій Король
Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова
Виробництво: KINOROB, Secret Service Entertainment Agency
У головних ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома)

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар