Під час зйомок розважального шоу Нового каналу «СуперІнтуїція» прима-балерина Катерина Кухар відгадала дівчину, яка не їла 21 день. Бо та нагадувала її.


Катерина Кухар вражає своєю тендітністю. Але це й не дивно, адже актриса балету ретельно слідкує за своєю фігурою. Однак на зйомках проекту «СуперІнтуїція» Катерина посміялася зі своїх форм.

Юрій Ткач та Катерина Кухар мають спільну дитину!

– Людина, яка не їла 21 день, має виглядати, як я, – заявила Кухар ведучому Нового каналу Сергію Притулі та своєму супернику по грі Юрію Ткачу.

Саме таку категорію відгадувала прима-балерина. Серед незнайомців у студії Катерина Кухар обрала молоду струнку дівчину. І не помилися.

– Як і більшість дівчат, намагаюся дивитися за собою, – розповіла незнайомка Анна. – Я трохи обмежую себе в їжі, і якось це тривало 21 день. Для цього потрібна підготовка – це полегшене харчування. Але не такий страшний голод, як вихід з нього. Тому виходити треба грамотно.

Чоловік Катерини Кухар зізнався, як вона поводиться вдома

Прийняти правильне рішення народній артисті України допомогла корона на голові в незнайомки. Так-так, саме корона з виделок і ложок. Така нетрадиційна прикраса, на думку Кухар, слугувала прямою підказкою до категорії «Не їла 21 день».

Чи так само легко буде іншим представникам шоу-бізнесу? Дивіться в наступних випусках «СуперІнтуїції» щосереди о 19:00 на Новому каналі!

Татьяна Литвинова испекла Екатерине Кухар свадебный торт

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий