Він – талановитий, успішний та відомий музикант, Вона – народна артистка України, неперевершена та неповторна. Орест Галицький вирушить в тур у складі гурту Ірини Білик, разом вони зіграють більше, ніж 30 концертів по всій Україні.

Ирина Билык – как Золушка

У Києві концерт відбудеться 6го та 7 квітня 2020 року в Палаці «Україна». Саме 6 квітня Ірина святкуватиме на сцені свій 50-річний ювілей, а цього ж року і 30 років творчої діяльності. Недаремно, Білик зібрала поруч всіх найкрутіших музикантів, а зокрема й Ореста Галицького, який встиг стати для артистки аранжувальником, саундпродюсером, гітаристом й просто гарним другом.

Артистка завжди дуже тепло говорить про Ореста: «Я дуже задоволена, що зі мною, в моїй команді працює справжній професіонал. Не тільки гітарист, а й аранжувальник, та музичний продюсер моїх багатьох проектів та альбомів – Орест Галицький. З Орестом ми працюємо вже більше 8 років. І за цей час, я зрозуміла, що найкращі аранжування та пісні зробив мені саме він. Альбом «Без Гриму», який написав для мене Орест Галицький – є моїм найулюбленішим альбомом за все моє життя».

Щоб послухати наживо нову концерту програму, Іра і весь її колектив радісно запрошують кожного на зустріч не лише в Києві, а у багатьох містах України. Ювілейний тур розпочнеться 1 березня та триватиме більше ніж 2 місяці.

Орест Галицкий выменял гитару на микроволновую печь

Орест коментує: «Іра являється для мене знаковою особистістю, оскільки кілька років тому, вона мені повністю довірилась в музичній сфері, ми вже багато зробили разом і це велика честь допомагати їй у цьому. Колись, починаючи з 2010 року, я просто записував гітарні партії у її пісні, пізніше Іра запропонувала стати саундпродюсером її давно омріяного альбому «Без гриму», результатом праці над яким я дуже пишаюсь, а тепер я допомагаю їй з підготовкою до ювілейного туру. Це буде історичне шоу, до якого прикладено дуже багато зусиль. Робота над новою програмою зайняла нам кілька місяців, тому ми з нетерпінням чекаємо, щоб вам її показати! До зустрічі  на наших концертах!»

Рубрики: Афиша Звезды

Оставьте ваш комментарий