Відомі співаки, виконавці та музичні колективи презентували свої нові сингли, кліпи, mood-відео та навіть альбом! Мята представила нове динамічне відео «Не боюся», Макс Барских – lyric video на пісню «Небо льет дождем»; одеський гурт Madnotband презентував однойменний альбом – першу повноформатну платівку з 2013 року; співачка Grosu – новий епатажний кліп «Арестован», а Lady Gaga – «інопланетний» ролік Stupid Love.

Madnotband – Madnotband (альбом) + lyric video «Бейліс»

Український гурт Madnotband  випустив свій третій студійний альбом, який має однойменну назву — Madnotband. Це перша повноформатна платівка з 2013-го року. Прослухати можна тут: https://ffm.to/mv6z8jo

Також сьогодні вийшло lyric video на один з треків альбому, який називається «Бейлис»:

«Бейліс» – пісня, в якій змішалося в загадковому танці далеке минуле та близьке сьогодення, гірка правда та солодка фантазія… заборонене та дозволене», — коментують музиканти.

Автори пісень та продюсування: Сергій Южица та Іван Солонін.
Обкладинка альбому – картина Казимира Малевича «Чорний хрест» (1915).

Мята – «Не боюся» (Відео)

Після треку «Take Me» з відомим європейським хітмейкером Vanotek, співачка Мята презентує справжній жіночий маніфест, пісню «Не боюся». Пісні стильної та красивої співачки несуть надихаючі, позитивні посили та енергетику. «У мене немає нещасливих пісень. Я вважаю потрібно нести людям позитив та добро».

Співачка М’ята вперше знайомить з сім’єю (ФОТО)

«Не боюся» — про сильних та щирих жінок, про те, що треба бути самодостатньою, мати свою думку і нічого не боятися, бо життя непередбачуване. Така позиція і в самої співачки.
Насправді, як розповідає Мята, пісня «Не боюся» написана вже досить давно. Співачка виконувала її на багатьох концертах і після шалених прохань слухачів, команда Мяти зрозуміла, що прийшов час презентувати пісню всій Україні.
Режисером став Ярослав Савчак, а зйомки відбувалися в Лісабоні, Португалія та на березі Атлантичного океану.

Макс Барских – «Небо льет дождем» (Відео)

Пісня «Небо льет дождем» увійде у майбутній альбом артиста під назвою «1990». Композицію було презентовано у день старту другого світового тура Nezemnaya-2020 у Вильнюсі. Це 2-й сингл з майбутнього альбома.
Режисером відео став український фотограф-портретист Дмитро Комісаренко.

Макс Барских готовится выпустить новый альбом

Grosu – «Арестован» (Видео 16+)

Співачка Grosu після успіху циклу пісень «Про Вову» продовжує «розробляти золоту жилу». «Дорогие, рада представить Вам свою новую работу #Арестован. Знаю, как многим полюбился наш тандем с Ромой Полянским, мои работы с ним до сих пор остаются обсуждаемыми и желанными. Мы решили не останавливать наше сотрудничество», — зазначила виконавиця.

Grosu снова любит Вову (премьера трилогии)

Lady Gaga – Stupid Love (Відео)

Цей ролік — повністю знятий на iPhone 11 Pro. Stupid Love — перший з 2017 року кліп на сольну пісню. Пісня увійде до шостого студійного альбому співачки LG6. На думку музичних критиків, вона схожа на ранні хіти Гаги – Just Dance, Boys Boys Boys і Poker Face. У ролику співачка і її балет з’являються в футуристичних костюмах, а дія відбувається на іншій планеті.
Режисером кліпу виступив Деніел Аскілл.

Леди Гага открыла салон рубиновыми когтями  

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар