Ведучий проекту «Екси» на Новому каналі Олександр Педан розробив лінію одягу «А який ти сьогодні?» разом із донькою Лерою.

Олександр Педан не тільки успішний ведучий, YouTube-блогер і шоумен, а й турботливий батько. Він зберігає дружні стосунки з дітьми й підтримує їх у всіх починаннях. Наприклад, нещодавно ведучий випустив колекцію одягу, створену разом із 14-річною донькою Лерою і командою JuniorZ.

Олександра Педана не пустили до японської лазні через татуювання

– Ми з Лерою багато часу проводимо разом, тому й вирішили зробити цікаві луки для стильних батьків і дітей будь-якого віку.

… – розповів Педан.

Зараз колекція складається з «промовистих» футболок і худі. Так, вам не здалося – ці речі можуть спілкуватися з оточуючими!

– Який ти сьогодні? Дуже часто нам складно описати або показати свої емоції. Через це виникають непорозуміння з батьками, вчителями, друзями, – пояснив ведучий Нового каналу. – Ми теж потрапляємо в такі ситуації, тому і створили одяг, який би говорив замість нас.

Алла Костромічова навчила доньку Педана ходити на підборах

«Я френдлі today», «на izi today», «я агрюсь today» – саме ці написи допоможуть людям зрозуміти, як ви почуваєтеся в даний момент.

Усі охочі можуть зробити попереднє замовлення капсульної лімітованої колекції вже зараз. Кожна модель створена лише в 50-ти екземплярах, повторюватися ця колекція не буде. Купуючи одяг від Олександра Педана, ви можете не тільки порадувати себе і близьких, а й зробити добру справу – отримані від продажів гроші підуть на розвиток шкільного спорту в Україні.

 Олександр Педан розпочинає співпрацю з ЮНІСЕФ в Україні

Рубрики: Звезды Мода ТВ

Оставьте ваш комментарий