Нова історія розгортається навколо двох дівчат, які, закохавшись в одного чоловіка, перетворилися з близьких один одному людей у заклятих ворогів. Cеріал знімає телеканал «Україна». 

Серіальна прем’єра дня: Три сестри (понеділок, 2 березня)

Лариса і Дана – мачуха і донька, які пережили разом трагічні втрати і небезпеки. Але їхні сімейні відносини руйнуються через те, що дівчата не можуть поділити одного на двох коханого. Одна звинувачує іншу у своєму горі і зламаному житті. Яким же шляхом поведе обох незабута образа і жадоба помсти? Чи зможуть жінки знайти шлях до прощення, або ж здійснять нові, непоправні помилки?

У фільмі знімаються актори Міла Сивацька, Ірина Таранник, Марія Мархай, Віталій Кудрявцев, Кирило Черняков, Данило Шевченко, Олександр Кобзар, Артемій Єгоров, Микита Вакулюк, Василь Дзялик, Любава Берло, Леся Самаєва.

Станислав Боклан и Никита Вакулюк ушли в спецназ

Акторка Ірина Таранник, яку глядачі звикли бачити в м’яких і життєрадісних героїнях, у цьому проекті постане в зовсім іншій ролі.

«Мені найчастіше дістаються позитивні героїні, але в цьому проекті таку роль забрала Міла Сивацька, за що я їй дуже вдячна. Я як раз мріяла зіграти неоднозначну панночку, яка намагається бути щасливою, але ось у чому проблема – її ніхто цього не навчив! І режисер – великий молодець: він пояснив мені, чому потрібна була така історія. Лариса – не зовсім місіс Зло, в її житті є виправдувальні моменти. Наприклад, недолюбленність і холодне ставлення з боку своєї матері. Мені симпатична ця героїня. Вона не втрачає віри, що все буде добре. Вона до останнього намагається бути щасливою, чіпляючись за будь-яку можливість. І це прагнення до щастя її багато в чому виправдовує», – пояснює акторка.

Реп-кліп від героїв серіалу Одного разу під Полтавою

За словами Микити Вакулюка, герой якого опиняється в любовному трикутнику, ця картина дуже добре ілюструє непередбачуваність життєвих подій.

«Не завжди обставини складаються так, як нам хочеться. Іноді все перевертається з ніг на голову і йде не за планом. Але разом з цим серіал показує, як люди можуть знаходити в собі сили, щоб не зламатися під гнітом обставин, а йти далі, знаходити сенс і спосіб продовжувати жити», – каже Микита Вакулюк.

Никита Вакулюк рекламирует бабочки

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий