Сьогодняшні прем’єри виявились гучними, болісними, надзвичайно вражаючими – немов лезом по шкірі. Гурт О.Torvald представив надзвичайно «соціальний» промовистий кліп «Ненавиджу вас всіх», alyona alyona записала пісню-саундтрек «Go!» до спортивної драми «Пульс»; «хрещений батко» панк-року Іггі Поп зняв філософський мінімалістичний кліп We Are The People, присвячений легенді рока Лу Риду; швейцарський виконавець Gjon’s Tears презентував драматичну пісню для Євробачення-2020 — Répondez-moi, Арсен Мірзоян поділився відео на нову композицію «Інші двері».

 О.Torvald – «Ненавиджу вас всіх» (Відео) 

Женя Галич в детстве готовил пиццу из… блинов

Український рок-гурт вразив суспільство кліпом на пісню про наше повсякдення і все, що в ньому коється. «Головне — не залишайтеся байдужими до проблем та гострих питань, які постають у світі. Ви можете думати, що вас це не стосується, але ви помиляєтесь, — коментує Женя Галич.  – Як можна бути сліпими, не бачити все це, не чути?»…

alyona alyona – «Go!» (Відео)

Реперка alyona alyona записала новий трек ‘GO!’ про віру в себе для спортивної драми «Пульс». Агресивний саунд, динамічний біт та швидкий речитатив заряджають енергією з перших секунд. Прем’єра запланована на 19 березня 2020 року.

alyona alyona наварила складний чудернацький «Суп» (Відео)

Музику до пісні написав Вадим Алхутов (Teejay), а слова – сама alyona alyona.

«Інколи життя дає підніжку. Здається, все грає проти тебе, та ще й не за правилами І саме ті, від кого чекаєш підтримки, обертаються спиною. Руки опускаються… В той час приходить розуміння, що в тебе є тільки ти, і саме ти маєш створювати власні правила, грати як хочеш і робити те, що подобається.  Історія героїні дуже надихнула мене. Йти до мети попри все і залишатися при цьому людиною – чудовий сюжет, чудовий приклад, чудова справжня історія. Для мене честь писати про це і бути частиною цього», – прокоментувала співачка alyona alyona.

Музика дня: alyona alyona, Павло Зібров, Артем Нікіфоров, Вітас, Emin

Пісня ‘GO!’ вчить не тримати образ на долю, ніколи не здаватися і йти власним шляхом – такі ж меседжі вкладають в образ та вчинки головної героїні Оксани творці спортивної драми «Пульс».

«alyona alyona сама могла б стати головною героїнею художнього фільму. Вихователька у дитячому садочку невеличкого СМТ пише реп та своїми нетиповими текстами, зовнішністю та виконанням врешті-решт підкорює Олімп. В цьому сенсі вони дуже схожі з Оксаною, героїнею нашого фільму. Й, авжеж, така паралель тільки підсилює меседж, що alyona alyona вкладає у цей трек», – поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

Арсен Мірзоян-Інші двері (Відео)

Новая музыка: Fo Sho, Арсен Мирзоян, Ани Лорак, Nayavu, Диля

Gjon’s Tears — Répondez-moi — Switzerland (пісня для Євробачення)

Швейцарський виконавець албанського походження, що виступає під сценічним ім’ям Gjon’s Tears, презентує пісню на французькій мові Répondez-moi. До речі, швейцарець дуже схожий на нашого Pianoбоя ;)

Дмитрий Шуров — пианист на своем стуле

Іггі Поп — We Are The People (Відео)

Американський рокер та, як його називають, «дідусь панк-року» Іггі Поп випустив кліп на композицію We Are The People, яку присвячено легендарному скандальному рок-музканту Лу Риду (2 березня йому виповнилося б 78 років). Пісню засновано на віршах Лу Рида, що він написав у  70-х. У відео Іггі Поп дещо копіює (навмисно, звісно) манеру Рида.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий