Вова Борисенко знову став вільним

— У дитинстві, в цей день, ми всією родиною намагались порадувати свою маму, — каже співак. — Мама — єдина дівчина у родині, тому свято було завжди присвячено лише їй. Тоді ми вважали, що 8 березня — її особливий вихідний, коли їй нічого не потрібно робити, ні по хазяйству, ні по роботі. Усі її обов’язки ми ділили між собою — хтось готував сніданок, хтось вигадував програму на вечір, хтось прибирав. Це було сімейне свято, коли всі об’єднувалися навкруги найважливішої жінки.

Таку ж модель свята я запровадив і в дорослому житті. Тільки тепер найбільше уваги отримує та жінка, яка зі мною поруч. Але в цьому році я вільний. Дівчини поки що не маю. Тому із святкових клопотів у мене будуть лише смскм, дзвінки та пости у соцмережах.

Саша Борисенко першою вітає маму

— Найголовніша жінка у моєму житті, це звичайно ж мама. Вона і найпершою приймає вітання у цей день . Планую особливий подарунок для неї цього року, — розповідає співак. — Я вважаю , що 8 березня — це ще один привід нашим коханим почуватися разслабленими та отримувати задоволення від життя.

SAMVEL зіграв самого себе

— Найголовнішою жінкою для мене завжди була і буде моя мама. Донині, принаймні. Взагалі жінки у житті чоловіків відіграють пріоритетну роль — мами, бабусі, жінки, кохані, сестри, доньки. Тільки жінка може дати чоловіку відчути, що він справжній чоловік. Але справжня Жінка, — розмірковує співак і переможець Топ модель по українськи.

— Я готую маленькі подарунки для своїх жінок у цей день . Але найбільшим подарунком для моїх близьких та усіх шанувальниць буде моя нова пісня — «Ніцца». Вона стане саундтреком до серіалу Оксани Байрак « Нічого не трапляється двічі». У серіалі я зіграю самого себе.

Рубрики: Party Зірки

Залиште ваш коментар