17 березня розпочинаються посилені заходи безпеки у зв’язку з карантином. Таким чином столична влада планує убезпечити громадян і упередити ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Столиця продовжує убезпечувати і упереджувати ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу. Міська влада посилює обмежувальні заходи в Києві. Ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження столицею і Україною! Суворі та своєчасні заходи є вирішальними для стримування стрімкого поширення вірусу COVID-19 на території столиці», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що з 17 березня у Києві максимально обмежується:

Пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.

Проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян.

Робота закладів громадського харчування. Не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн-замовлення на доставку їжі.

Не працюватимуть і торговельні центри. За виключенням продуктових та господарських магазинів та аптек.

Працюватимуть АЗС, банки та банкомати.

Тимчасово призупиняється і робота:

— Спортивних комплексів і залів.

— Закладів побутового обслуговування населення.

— СПА-салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату-салони та інших.

— Розважальних закладів — дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів.

«Що стосується громадського транспорту, –  користування ним ми поки не обмежуємо. Але сподіваємося на свідомість киян, що не пересуватимуться містом без крайньої потреби. На роботу (хто працюватиме), в магазини за продуктами, чи в аптеку. Увесь громадський транспорт обробляється дезінфікуючими засобами кілька разів на день. У метро ми просимо пасажирів їздити в масках! Це – ваша безпека і безпека оточуючих людей», – підкреслив мер Києва.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий