Українські співаки презентували свої нові роботи. Віталій Козловський – трек «Ми вдома», який має особливе значення зараз, під час карантину; Руслана – вражаюче відео «Ми вітер», зняте на висоті 120 м; Laud – танцювальну композицію «Грязные танцы»; The Hardkiss – акустичну версію синглу «Мелодія».

Віталій Козловський — «Вдома» (аудіо)

Віталій Козловський представляє новий реліз — “Вдома”. Прем‘єра пісні з символічною назвою співпала у часі з карантином, за яким українцям рекомендують залишатися вдома. Співак переконаний, що до цього варто поставитися з усією серйозністю, аби зберегти здоров‘я. Але впевнений, що карантин — не привід для депресії. Навпаки, це можливість приділити увагу близьким та коханим людям. Тема кохання не нова у творчості артиста, але у цій композиції — зовсім інший погляд на стосунки. Жодного натяку на нерозділені почуття, марні сподівання та біль. Натомість — світла історія про взаємність, порозуміння і повний комфорт удвох. “Твій дім там, де тебе люблять і чекають. Де тобі тепло і добре з коханою людиною, — розповідає артист. — Адже лише з часом та з досвідом ти усвідомлюєш, що справжня любов — це історія не про страждання. А про щастя, турботу і тепло. Найбільший успіх не матиме сенсу, якщо тобі немає з ким його розділити. І лише у відчутті кохання та підтримки кожне досягнення набуває особливого змісту». Саме про такі стосунки — пісня “Вдома”. Співак працював над композицією на студії Iksiy Music разом з автрами пісні Андрієм Ігнатченко та Тимуром Усмановим.

Виталий Козловский празднует юбилей

Руслана — «Ми вітер» (Відео)

Співачка Руслана вражає новим відео «Ми вітер/We Are Wind». Кліп знятий на справжньому вітряку, який генерує енергію вітру. Саме цю ідею чистої енергії просуває співачка у своїй творчості та житті.

Зйомки відбувались на висоті 120 метрів на вітряку, що знаходиться у Херсонській області на Новотроїцькій станції компанії «Віндкрафт Україна».

Три доби, від сходу до заходу сонця,  Руслана та знімальна група провели на відкритому майданчику найвищої точки вітряка. У відео артистка пластично рухалась на сході сонця, серед хмар. Справжні вау-емоції змушують закохатися у відео з першого перегляду.

Руслана презентовала унікальне відео, що було знято на вітряку

«Це враження, які неможливо передати. Стоїш на цьому вітряку, закриваєш очі та уявляєш, що ти стоїш на сцені, а довкола тебе величезний стадіон. Відкриваєш очі – сходить сонце і думаєш: «От як передати ці враження людям?». Коли стоїш в горах, ти не відчуваєш цієї висоти. Це можна порівняти тільки або із вільним падінням, коли ти стрибаєш з тросом – банджі-джампінг, або стрибком з парашутом. Та й то, коли ти летиш — це лише мить, а ми провели три дні на вітряку, висотою 120 метрів. На цій висоті дихання зовсім інакше. Там зовсім інше повітря. Ми так споріднилися з цією висотою, мені було настільки природньо у небі. Це такий меджік», – прокоментувала Руслана.

Laud – «Грязные танцы» (Аудіо)

 

The Hardkiss – «Мелодія» (Акустика Live)

Гурт The Hardkiss презентує акустичну live версію пісні «Мелодія» — ще один сингл альбому «Акустика. Live», який був записаний під час концертів однойменного проєкту. Альбом The HARDKISS «Акустика. Live» побачить світ у 2020 році.

Музика дня: The Hardkiss, Govor, Bad Sasha, Діля, Джастін Бібер

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар