23 березня на ТЕТ — прем’єра улюбленого комедійного серіалу мільйонів українців — «Танька і Володька».

Так, телеглядачі зовсім скоро побачать нові епізоди, але журналістка «ТелеСніданка» встигла побувати за лаштунками, вивідати у акторів страшні історії і поговорити з режисером Андрієм Бурлакою.

Візит «ТелеСніданка» був спонтанним і застав знімальну групу в розпалі творчого процесу.

Тетяна Песик разом з Марією Крушинськой працювали в кадрі, а ось головний герой Тарас Стадницький мав час прогулятися майданчиком, поговорити з журналістами і зробити кілька фотографій.

«У новому сезоні телеглядачів чекають нові авантюри ідеальної тернопільської парочки, фантазії і перевтілення головних героїв» — поділився режисер Андрій Бурлака.

Незважаючи на всі зміни, в серіалі є «стала величина» — це образ Володьки.

“У цьому мінливому світі щось має залишатися стабільним. Володька, як шест у стриптиз клубі, навколо нього все змінюється, а він залишається у статиці” — пояснив Тарас Стадницький.

А потім і Тетяна Песик відверто розповіла про всі випробування, які вона змушена була пройти під час зйомки прем’єрного сезону.

“На майданчику була жаба, від якої всі шугалися, адже вона була отруйна. Та мені потрібно було її цілувати” — Тетяна Песик.

На цей раз комедійний серіал «Танька і Володька» підготував безліч сюрпризів. Телеглядачі все побачать вже 23 березня о 21:00 на телеканалі ТЕТ.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий