У програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», ведучі Марія Мельник і Григорій Герман поділилися простим та корисним рецептом необхідного антисептика із підручних засобів.

Із загрозою розповсюдження коронавірусу в Україні безліч людей скаржаться на відсутність захисних засобів у аптеках свого міста, зокрема мова йде про медичні маски та антисептики. Ведучі «Ранку з Україною» дали пораду, як із 4 компонентів власноруч зробити надійний антибактеріальний засіб.

Вам потрібні:

Етиловий спирт – 833 мл

Перекис водню – 42 мл

Гліцерин – 15 мл

Дистильована або кип’ячена вода – 100 мл

«Для того, щоб зробити антисептик, вам потрібно у пропорції змішати етиловий або ізопропіловий спирт (другий буде коштувати менше, до того ж він більш доступний), гліцерин і перекис водню. Ми пропонуємо використовувати у пропорції, запропонованій Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Змішайте ці інгредієнти з водою і отримаєте чудовий антисептик. Звичайно, він не буде таким гелеподібним, як куплений, але у такому вигляді він легше розпилюється на руки у вигляді спрея», – прокоментував Григорій Герман в ефірі каналу «Україна».

Залиште ваш коментар