На початку січня актор першого україномовного гумористичного «Вар’яти-шоу» Віталій Тильний почав марафон схуднення. До 22 липня 2020 року шоумен має скинути 30 кг і важити не більше 80 кг. У такому разі він отримає кругленьку суму грошей.

Сергій Притула та «Вар’яти» – про те, що значить бути справжнім чоловіком

Гуморист уже пройшов майже половину шляху і поділився своїми успіхами:

– Я займаюся в залі, щоправда, не завжди тренування виходять інтенсивними. Та й зал – це лише 10% успіху. Моє схуднення на 80% залежить від харчування, я намагаюся дотримуватися дієти і стежити за тим, що їм. Щоправда, Новий рік і різдвяні свята не минули непоміченими (усміхається).

Також артист намагається приділяти час відпочинку, навіть попри насичений графік.

– Ще 10% від успіху мого схуднення – здоровий сон, – поділився Віталій. – Мені необхідно відновлюватися, щоб із новими силами ходити в зал, і правильно харчуватися.

Мотивація у Тильного – що треба: худне він на спір, і в разі виграшу може отримати велику суму грошей.

– За перші три місяці я скинув 17 кг. Якщо скину ще 13 кг, то заберу собі в кишеню всі ті гроші, які мені пообіцяли за виграш у суперечці, – сказав актор «Вар’яти-шоу» в коментарі Новому каналу, щоправда, не уточнив, із ким затіяв парі. – Сума велика: вона обчислюється не однією тисячею доларів.

Доктор имбирь: лечит 100 болезней и даже помогает похудеть

До речі, це вже не перші успіхи Віталія в боротьбі із зайвою вагою. У 2016 році він зміг за півроку скинути 25 кг. Тоді йому теж допомогли правильне харчування і активне заняття спортом.

Оставьте ваш комментарий