19 березня видатна українська поетеса Ліна Костенко відсвяткувала 90-річній ювілей. Її привітали безліч українців — шанувальників її творчості. І також — діти: творча школа Павла Табакова приготувала креативний подарунок.

«Не минає» любов поколінь до Ліни Костенко. У мережі набирає популярності нова пісня на слова великої поетеси – до її 90-річчя від вихованців Творчої школи Павла Табакова. Діти з любов’ю заспівали про любов: «Аморе, Мамо», «Аморе, Ліна Костенко», «аморе, життя»…

ТОП-5 песен украинских звезд на стихи Лины Костенко

Дивимось:

«Любов – коли мама поруч», «коли тебе обіймають», «коли про тебе піклуються», «коли захищають», «любов — це подвиг»…

— так трохи по-дитячому, але глибоко відчувають і філософствують маленькі артисти Творчої школи Павла Табакова на тему любові.

Цікаво, але у вірші Ліни Костенко «Не минає» кожен побачив свою історію любові: хтось до чоловіка, хтось до тата, але найбільше до мами. Декого з дітей найбільше зачепив рядок «А що, як любиш не мене?». Вони одразу почали ділитися історіями своїх сумнівів. У такі миті розумієш, як важливо дітям знати, що їх люблять, що про них не забули, не зважаючи на рутину, роботу, появу менших дітей… Важливо, щоб батьки не відмежовувалися від дітей, коли ті хочуть подилитися своїми винаходами, відкриттями, коли вони просто хочуть обійняти. Для дітей відстороненість сприймається як катастрофа. Саме тому у пісні «Не минає» дещо зміщений акцент: «Аморе, мамо, аморе, амо, аморе, амо! А ти єдина».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ідею кліпу артисти Творчої школи втілювали разом зі знімальною групою (від декорування — до прибирання). 5 годин підготовки і 10 годин зйомки.Творча школа Павла Табакова вчить не тільки співати, танцювати, відігравати емоції, а й мислити та творити.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий