Сьогодні свої нові треки (деякі з відео) презентували українські артисти. R&B-зірка Sysuev випустив дещо незвичну для нього пісню «Знайомі Незнайомці» з романтичним відео, Ольга Монастирська – танцювальний  хіт «Магніт», Аня Нілова – пісню «Соло», яка увійде у її дебютний альбом.

Ольга Монастирська — «Магніт» (Аудіо)

Успішна співачка та любляча мама, Ольга Монастриська днями презентувала сингл «Магніт», який заохочує шанувальників до танцю.

«Моїми головними критиками є сім`я. Я помітила, що саме ця пісня об’єднала всі три покоління. Сподобалась усім! Бо не завжди одноголосністю закінчувались родинні прослуховування . Додам, що ця пісня за рахунком є шістдесятою, свого роду маленький ювілей!» — сказала Ольга.

Над композицією «Магніт» працював український композитор та аранжувальник Назарій Гук (більш відомий, як JULIK). На першій спільній співпраці Оля планує не зупинятись, запевняє, що прихильники невдовзі почують ще чимало цікавих пісень.

Ольга Монастирська – молода співачка з Тернопільщини, яка встигла побувати режисером на телебаченні, пожити декілька років в США, народити синочка і донечку, та в якийсь момент круто змінити своє життя. Саме вона твердо будує свою стежку,  як виконавиця сучасних українських пісень.

Sysuev – “Знайомі Незнайомці» (Відео)

Український артист Sysuev представив cингл і кліп «Знайомі Незнайомці», де експериментує з жанрами, додає більш танцювальне звучання у звичний для нього R&B вайб, дещо повертаючись у музичну епоху панування Maxwell, D’Angelo, Erykah Badu і The Roots, яких так полюбляє артист з раннього дитинства.

Як розповів Sysuev щодо релізу: «Ми діти урбану. Живемо на повну. Щодня нові захоплення. Свайп у Тіндері, фастфуд-відносин. Ми боїмося надто близьких стосунків і намагаємося загасити свої почуття в обіймах не тих, кого дійсно кохаємо. Пережив усе це на власному досвіді. Важливо у цьому вирі солодкої пристрасті не розучитися любити по справжньому».

Аня Нілова — «Соло» (Аудіо)

Співачка Аня Нілова представляє новий сингл «Соло», який увійде до її сольного альбому. Автором та композитором треку стала сама Нілова, артистка співає у жанрі поп-рок.

За словами Ані, «Соло» – пісня про сумбурність емоцій: коли ти приходиш додому, падаєш на диван, береш до рук інструмент, і виливаєш всі свої почуття у пісню.

«Ти завжди один, і неважливо скільки оточує тебе людей. Ти є сам у себе — така реальність. І вона мене вже давно не лякає. Думаю багатьом ця пісня буде близька», — розповіла Аня Нілова.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар