20 березня побачив світ новий, ювілейний, п’ятий альбом Віктора Винника і МЕРІ «Снайпери-Амури». Він складається з тринадцяти пісень і одного ремікса.
Серед них – дві дуетні композиції: «Кордон», записана з Василем Вірастюком і Олександром Усиком, та «Як Ніч і День» з Олесею Киричук. Більшість пісень створені упродовж 2016-2020 років, але є і давніші, наприклад, «Чому болиш?..» ще з далекого 1998-го. Більш ніж половина матеріалу вже була оприлюднена як окремі сингли, але є і новинки, які стануть приємною несподіванкою для прихильників МЕРІ.
«Снайпери-Амури», як і попередні альбоми Віктора Винника і МЕРІ, достатньо різнопланові за змістом текстів і звучанням, хоча лірика в новій платівці переважатиме.
“Напевно, це пов’язано з тим, що ми не молодіємо. Ну, і особисто я ні на хвилину не можу забутий той факт, що наша країна у війні, а це радості не додає…”, – зауважує Віктор Винник.
На підтримку альбому вже відзняли шість відеокліпів, найближчим часом планують нові зйомки. Також запланована серія концертів-презентацій нової роботи від Віктора Винника і МЕРІ.
Нагадаємо, з часу виходу попереднього альбому Віктора Винника і МЕРІ «Я z України» минуло чотири роки. Музиканти давно заявляли, що триває робота над п’ятою платівкою, однак точний час релізу не вказували. І ось нарешті ми можемо послухати усі його сингли.
Усі пісні альбому — тут
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий