Виявляється, героїня 4-го сезону «Від пацанки до панянки» на Новому каналі Сабіна Шейко могла поповнити лави української поліції! Несподівані подробиці зі своєї біографії дівчина розкрила під час зйомок «Пацанського краш-тесту»

Сабіна Шейко залишила проект «Від пацанки до панянки» в четвертому випуску. Вона пожертвувала своєю участю заради однокласниці – Юлії #Бандитки Чигринець. Після виключення зі Школи леді Сабіна взяла участь у «Пацанському краш-тесті». Дівчина відверто розповіла про зґвалтування, небажану вагітність, торгівлю власним тілом, а також про свої заповітні мрії.

Катерина Виноградова- демон для «пацанок»

Так, Сабіна зізналася, що хотіла працювати в правоохоронних органах. Але відмовилася від цієї затії, бо вважала себе «негідною».

– Так, я мріяла стати поліцейською, – поділилася пацанка. – І навіть планувала подати заявку, коли проходив набір у нову поліцію. Але потім зрозуміла, що мені там нічого не світить. Самі посудіть: у мене освіта – 9 класів, я не закінчила навіть ПТУ, абсолютно не знаю законів… До того ж, подумала: «А раптом якась с * ка захоче мене вбити, через те, що я його посадила?» Вся ця помста, розбірки… Ні, не хочу!

За словами пацанки, одна з головних переваг роботи в поліції – форма. Вона вважає, що поліцейські у форменому одязі виглядають неймовірно привабливо. Особливо дівчата.

– У поліцейських дуже красива форма, – зазначила Сабіна Шейко, усміхаючись. – Особливо, коли її надягають жінки! Ну, правда, давайте будемо чесними. Невже ви ніколи не помічали, що коли дівчина носить форму, її сідниці виглядають просто приголомшливо? А якщо серйозно… Люди в формі мають дуже строгий і діловий вигляд. Це гарно!

Про роботу в поліції екс-учасниця «Від пацанки до панянки» мріяла з дитинства. Вона хотіла «карати поганих людей і шльопати їх по попі».

Від пацанки до панянки: трансгендер научит пацанок депиляции

– Насправді, в мене в дитинстві було дві мрії, – зізналася Сабіна. – Стати медсестрою і працювати в поліції. Чому? І там, і там рятують життя. Це мене і приваблювало. Я вважаю, що людям потрібно допомагати.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий