Сьогодні — надзвичайно глибокі, «спокійні», серйозні прем’єри. Музичними новинками порадували наші улюблені артисти! Гурт ТІК у день народження Віктора Бронюка презентував пронизливу ліричну баладу «Донечка», The Hardkiss — акустичну версію «Tony, Talk!», Артем Кай — завершення трилогії, пісню «Напиши мені»; а Оксана Пекун розповіла про майбутню прем’єру, яка відбудеться дуже скоро.

ТІК – «Донечка» (Аудіо)

Яна Глущенко из «Дизель-шоу» стала солисткой группы»ТІК» (премьера клипа)

«Донечка» — сповідь про істинні цінності, яка лікує вірусну кризу. «Прем’єру пісні «Донечка» ми вирішили зробити саме зараз. Адже випробування, що переживає нині весь світ, як ніколи повертає наші серця до істинних цінностей, любові та власної родини. До того, про що ми інколи забуваємо у вирі щоденних буднів і завжди таких, здавалось би, невідкладних справ, — відзначає лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – Серед музикантів існує поняття, що пауза – це теж музика. Тож, та пауза, яку сьогодні мусить витримати людство, можливо, і потрібна для того, щоб замислитись про ті ключові основи, які, власне, змушують нас жити й творити. Матусі, сестри, дівчини, подруги, дружини – всі вони чиїсь донечки. Рідні найближчі люди, які дарували нам Життя. Саме для них і про них ця пісня.  Кожне слово цієї пісні – від щирого серця. В ній все, що хочеться сказати й побажати тим, кого любиш. Коли я її співаю, звісно, у першу чергу думаю про свою донечку Єву, чия поява на світ раз і назавжди змінила моє життя.

Артем Кай – «Напиши мені» (Аудіо)

Трилогії, яка почалася піснями «Там, де ти» та «Доля» прийшло логічне завершення. Коли всі слова вже сказані, а листи написані, на серці довгоочікуваний спокій. І тільки пісня «Напиши мені» завжди пам’ятатиме, як було важко.

Пісня народилась за 20 хвилин, а випускалася майже 2 роки. Автором слів та музики став сам Артем, саунд-продюсер — Олег Аджикаєв, відомий багатьма своїми роботами, а зокрема й першим альбомом «Доля».

ТОП-7 премьер: Anna-Maria, Alekseev, Макс Барских, Mari Cheba, Артем Кай, Lilu Vega, Андрей Стукало

Пісня таїть у собі багато жалю(печалі, емоцій), адже була написана на вершині душевних переживань, які на той час просто розривали зсередини. Вона не залишить байдужим жодного, хто хоч раз щиро кохав, й точно знайде відлуння у багатьох серцях.

The Hardkiss — «Tony, Talk!» (Відео)

Гурт The Hardkiss презентує акустичну live версію пісні «Tony, Talk!» — ще один сингл альбому «Акустика. Live», який був записаний під час концертів однойменного проєкту. Альбом The Hardkiss «Акустика. Live» побачить світ у 2020 році.

Нова музика: Віталій Козловський, Руслана, Laud, The Hardkiss

Скоро буде!

Народна артистка Оксана Пекун та співак Максим Новицький готують новий дует. Максим у себе на сторінці виклав відео і написав: «І щоб там не трапилось, ми завжди думаємо про Вас! Оксана Пекун та Максим Новицкий». Незабаром артисти презентують нову пісню, назву якої тримають у секреті, але з TG Оксана Пекун поділилася, що пісня про кохання і про літо :-) І це вже третя пісня, яку вони з Максимом заспівали в дуеті.

Народна артистка Оксана Пекун: «Я рада, що ввели карантин»

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар