Олімпійська чемпіонка зізналася, як втрачає зайві кілограми.

Про сталеві кубики на пресі, як у Анни Різатдінової, мріє мало не кожна дівчина України. Дивитися на фото олімпійської призерки та мріяти про такі ж ідеальні форми – мало! Не секрет, що треба правильно харчуватися та займатися спортом. А ще спортсменка рекомендує дотримуватись певних щоденних правил.

За лаштунками шоу «СуперІнтуїція» на Новому каналі Анна розповіла, з чого розпочинається її ранок.

– Я стаю на ваги, – каже спортсменка. – Така звичка залишилась після спорту. Мені так легше зрозуміти, скільки калорій можу сьогодні спожити. Якщо стрілка не сягає певної цифри, то не обмежую себе в їжі (усміхається). Тим, хто хоче підкорегувати свою фігуру, теж рекомендую стежити за вагою. 

А ще Анна зізналася, що вона не ходить у тренажерний зал. 

– Не можу себе змусити тягати гантелі, – каже дівчина. – Я для себе обрала біг та йогу. Якщо мені треба швидко позбутись зайвих кілограмів, то вранці починаю бігати. Повірте, це такий кайф: дихати свіжим повітрям, слухати улюблені треки і втрачати зайві кілограми. За чотири кілометри в мене гарантовано мінус один кілограм. А йогою я займаюся кожного ранку щонайменше 30 хвилин. Вона допомагає пробудити організм та налаштувати його на позитив.

Вмикайте сьогодні о 19:00 шоу «СуперІнтуїція» на Новому каналі, і ви отримаєте ще більше натхнення від Анни Різатдінової. 

Оставьте ваш комментарий