Учасниці реаліті Нового каналу «Від пацанки до панянки» поділилися зі співаком життєвими лайфхаками.

Сьомий тиждень проекту педагоги Школи леді присвятили боротьбі з фобіями. У «пацанок» їх хоч греблю гати. Одна з них – страх аудиторії.

Екс-учасниця «Від пацанки до панянки» буде працювати в поліції?

– Боязнь публічних виступів – поширене явище, – каже директор Школи леді Тетяна Мокріді. – А для вихованої дівчини дуже важливо вміти «тримати обличчя» в будь-якій ситуації.

Щоб побороти страх публіки, «пацанок» відправили в телестудію. Дівчатам запропонували стати ведучими. Одну з програм присвятили лайфхакам. Віка #Боксерша Альохіна не підозрювала, що педагоги ускладнять завдання, запросивши до студії особливого гостя.

Виталий Козловский празднует юбилей

Это слайд-шоу требует JavaScript.

– Читала з суфлера, що повинен прийти Віталій Козловський. Куди? До нас, дурненьких? – згадує «пацанка». – І тут він заходить: чорнявий, пахучий, красивий! Я ж до цього його лише по телевізору бачила.

Програма #Боксерші – корисна. Тому їй довелося вчити співака шити спідню білизну.

«Від пацанки до панянки»: трансгендер научит пацанок депиляции

– Раптом, не приведи Господь, ви колись збіднієте, і не буде у вас грошиків на трусики, – звернулася до артиста «пацанка». – Візьмете старі шкарпетки і забацаєте собі нову спідню білизну. Ви ж нам потім подякуєте за науку.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Як співак оцінить дизайнерські таланти дівчини – дивіться у понеділок, 30 березня, о 19:00 у реаліті «Від пацанки до панянки» на Новому каналі.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий