Після великого сольного концерту у рідному Львові співак Андрій Заліско продовжує тішити прихильників новими піснями.

Заліско дарує позитив із піснею «Знаєш»

На цю весну Андрій запланував дві прем’єри, одну з яких «Як без тебе я» ми можемо почути вже, повідомляє пресслужба артиста.

Крім аудіопрем’єри, вже монтується відео до пісні. На кінець квітня  ми зможемо побачити новий романтичний кліп. Відео зняв Олександр Кулик, режисер, який вже не вперше успішно співпрацює з Андрієм. Робота «Ніколи не пізно» і «Я не зраджу тобі ніколи»  до сих пір набирає темпів і мільйонних переглядів в мережах.

Нова музика: Роман Скорпіон, Оля Полякова, Олег Винник, Потап, Заліско, Kira Mazur, Kuptsova  

«Як без тебе я», як завжди, в моєму стилі – ритмічна, настроєва і зі змістом! Ми можемо змінювати країну чи місце проживання, ми можемо розлучатись з коханими, але почуття яке було, навіть якщо воно не тривале – залишається в нашій пам’яті надовго. І, можливо, не варто його втрачати? Саме про це я і співаю, все як завжди! Ми свідомо презентуємо її в період карантину, щоб хоча б трошки підняти  настрій людям. І, можливо, зараз багатьом не до музики, відтягувати прем’єру не маю наміру, пісня готова і її мають почути. Бережіть себе, рідних, коханих і будьте здорові! Приємного прослуховування!» – підкреслив Заліско.

 

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий