Під час «Іспиту на відвертість з Машею Єфросініною» ведуча Нового каналу Олена-Крістіна Лебідь пригадала, як кілька років тому її викрав невідомий чоловік…

Где впервые встретились Елена-Кристина Лебедь и Павел Розенко?

Ще до того, як Олена-Крістіна Лебідь стала публічною людиною, з нею трапилася дуже небезпечна історія. І закінчитися вона могла трагічно, якби не випадок і любов телеведучої до поезії.

Олена-Крістіна Лебідь працювала тоді ще на позиції шеф-редактора ранкової програми і майже не з’являлася у кадрі. Під час одного з таких рідких ефірів до студії зателефонував невідомий і взявся розпитувати про неї.

Елена-Кристина Лебедь жила в одном номере с грызуном

– Він побачив, як я зайшла в кадр, і подзвонив, аби поцікавитися, що то за модель, – пригадує ведуча Нового каналу. – Йому відповіли, що я ніяка не модель, а шеф-редактор. На цьому історія могла б закінчитися. Якби ввечері він не підстеріг мене біля роботи.

Невідомий, сидячи в автівці, запитав у ведучої «Аферистів в сітях», чи вона бува не бачила його дитину. І таким чином спровокував її підійти ближче.

– Я повелася на це запитання, – каже Олена-Крістіна. – І в цей момент чоловік схопив мене й затягнув у машину. Про те, що він божевільний, зрозуміла, коли той почав говорити про вищі сили. Я дуже тоді злякалася, і уявляла найгірший з можливих фіналів.

Врятуватися від божевільного та небезпечного чоловіка Олені-Крістіні допомогли вірші.

– Не знаю, що на мене тоді найшло, – вже з усмішкою розповідає ведуча Нового каналу. – Але я почала читати вірші Єсеніна. В якийсь момент він зупинився, повернувся до мене і сказав: «Виходь». Тож дякую Єсеніну!

Елена-Кристина Лебедь рассказала, как дралась в школе

Можливо, саме цей випадок додав телеведучій сміливості, і вона взялася за боротьбу з аферистами. До речі, не пропустіть новий сезон проекту «Аферисти в сітях» – вже скоро на Новому каналі!

Рубрики: Блоги Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий