Народна артистка України Оксана Пекун розкрила таємницю: співачка та авторка пісень Тетяна Піскарьова, яку ми знаємо за хітами «Обручальных колец золото», «Если бы не ты», «Подруга», «Сердце» та інших — її сестра! 

«Доля подарувала мені прекрасну подругу — Таню Піскарьову. Вона автор чудової пісні — «Сестра». Тому що ми з Танею не просто колежанки, не просто подруги — ми з нею як сестри! — розповідає Оксана Пекун.

У свою чергу, Тетяна підтвердила: «Пишу для моей коллеги, подруги, а теперь, получается, и сестры названной — Оксаночки. Песня «Сестра» — дуэт».

Виявляється, обидві артистки злегка заінтригували фанів і одразу відкрили «таємницю» — вони планують записати дуетну пісню «Сестра». Сумісну роботу відклали на «після карантину», а поки що заспівали кожна окремо.

Нова пісня «Сестра» вже набирає обертів у соцмережах на сторінках Оксани Пекун і Тетяни Піскарьової. Слухачі коментують: «Бесподобная песня!», «Цепляет», «Теперь она — моя любимая»…  Слухаємо поки що сольне виконання Оксани та Тетяни. Дует — незабаром!

Народна артистка Оксана Пекун: «Я рада, що ввели карантин»

Оксана Пекун: «Мені захотілося, щоб глядач побачив і сказав: «Вау, Пекун? Вона змінилася!»

Татьяна Пискарева выступила на белорусском Нацотборе на «Евровидение»

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар