Ведуча новин ТСН на 1+1 Соломія Вітвіцька приєдналась до нової благодійної справи. Вона стала волонтером і взяла на себе роль пакувальниці і кур’єрки захисних костюмів для медиків у лікарні.Соломія заявила, що відтепер українські інфекціоністи носитимуть одноразові медичні костюми від кутюр.

Проект «Одноразовий костюм – медику» ініціювала українська дизайнерка Світлана Бевза. До цієї доброї справи вже долучилися дизайнери Іван Фролов, Таго, Катерина Сільченко, Христина Бобкова, Лейк та працівники-волонтери, які фізично допомагають у виготовленні одноразових костюмів.

— Саме у Івана Фролова я побачила цю новину, та написала йому, що можу допомогти. Скільки триватиме наша боротьба з цим вірусом складно спрогнозувати! Перші доставки уже поїхали в гарячі точки. За перший тиждень дизайнери змогли організувати 1000 костюмів, які вже розвезли лікарнями кур’єри. Пам’ятайте, на передовій нині наші медики! Тож, залишайтеся вдома! Це найкраще, що Ви можете зробити, аби врятувати рідних та оточуючих! — прокоментувала Соломія.

Під час карантину дедалі більше дизайнерів та швейних підприємств перепрофільовуються під виробництво медичного одягу. Вони поширюють свої лекала і формули виробництва у всі регіони, щоб місцеві підхоплювали ідею і долучалися.

— На даний час нам вдалося виготовити близько 2000 костюмів за 2 тижні. Через карантин не можна перезавантажити виробництво, тож ми обираємо лікарні та пріоритетні інфекційні відділення, які звертаються до нас. У мене на сторінці і тут нижче у тексті є лекала для виготовлення комбінезонів, за допомогою яких кожен може допомогти і пошити костюм. До речі, на виготовлення одного комбінезону потрібно близько 30 хвилин. Чим більше зараз людей будуть шити костюми, тим швидше ми зможемо допомогти лікарям, — прокоментувала Світлана Бевза.

За останні декілька днів до акції “одноразовий захисний костюм медику” приєдналося ще більше волонтерів, серед яких не тільки люди з великим серцем, а й місцеві ательє, які перелаштували своє виробництво на виготовлення спецодягу. Саме тому, за словами дизайнерки Світлани Бевзи, за третій тиждень плідної роботи вони планують пошити ще більше костюмів.

— Команда FROLOV майже в повному складі вийшла з карантину. Безперечно – в масках та з антисептиками і, контактуючи на безпечних дистанціях. Ми долучилися до ініціативи Світлани Бевзи, і вже навіть більше – до нового великого волонтерського руху заради лікарів. Ми, зокрема, розробили додатковий чоловічий універсальний розмір костюму. – зазначив Іван Фролов.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий