Народний артист України Олександр Пономарьов нещодавно презентував колаборацію з Олегом Винником, де вони заспівали хіти один одного. Ми поцікавились, чия це була ідея, а також розпитали про творчі плани…

— Олександре, ви любитель класики. Як виникла ідея проекту з піснею Олега Винника?

— Я довго не розвивав свій YouTube-канал, просто не розумів його цінності. І лише півтора роки тому почав ним займатися. Мої пісні на інших каналах збирали мільйони переглядів, а мій стояв на місці.

Якось говорив із сином про розвиток мого YouTube-каналу, і він запропонував мені стати блогером, показувати повсякденне життя – знімати, як я виходжу з душу, що їм тощо. Я тоді відразу вирішив, що блогером не буду. Точно не зможу знімати і показувати, як виходжу з душу (сміється). Тоді почав думати – в мене є голос, своя студія і музика. Так і з’явився проект #ponomarevlivestudio. Згодом прийшла ідея робити колаборації. Одним із перших поговорив з Олегом Винником, адже ми давно дружимо.

— Як працювали з Олегом, чи подружилися?

— Олег записувався на моїй студії ще у 2006 році, тоді ми з ним і подружилися.

— З яким настроєм зустрічаєте весну?

— Зустрічаю весну з гарним настроєм, звісно, карантин трішечки намагається його зіпсувати – скасування концертів, але я знаю, що все буде добре.

— Кажуть, що навесні в повітрі кохання. А що ви думаєте про справжні почуття?

— Справжні почуття, на мою думку, це легкість у стосунках, коли нічого не потрібно грати. Коли хочеться з цією людиною йти по життю, і це взаємне відчуття. Коли легко та комфортно їй і тобі.

— Чи вірите ви в кохання з першого погляду?

— Кохання з першого погляду – це означає, що ти любиш зовнішній вигляд людини. Хоча очі можуть багато розповісти, але все ж таки потрібно спочатку поспілкуватися.

— Збираєтесь одружуватися ще?

— Як Боженька дасть. Якщо дасть одружтись – одружусь. Я готовий.

— Чи часто відвідуєте світські заходи?

— Якщо чесно, я ніколи не любив світські заходи, тим більше зараз, коли гинуть наші хлопці на передовій. Все більше світські заходи нагадують мені фільм «П’ятий елемент», коли Брюс Вілліс прийшов в оперний театр.

— З ким дружите, спілкуєтесь з українського шоубізу?

— З Марічкою Бурмакою, Марією Яремчук, Михайлом Клименком, Михайлом Dzidzio, Іриною Білик, Віктором Павликом, Олегом Винником і з багатьма іншими.

— Як часто спілкуєтесь із донькою та сином? Які в них інтереси – донька вже ж доросла, а син ще молодший, ким він хоче стати?

— Регулярно з ними спілкуюся, але мені все одно мало. Донька зараз працює у Португалії. У сина змінюються бажання, то він хоче бути блогером, то бізнесменом, то льотчиком. Коли він захотів бути льотчиком, вивчив усі деталі всіх цивільних літаків. Скільки літак вміщає пасажирів, довжина польоту, скільки палива витрачає літак і тому подібне.

— Чи часто кудись мандруєте з дітьми, які країни любите?

— Щороку! Не так часто с Женею, донькою, вона вже доросла, в неї свої подорожі, але з Сашею щороку. Найулюбленіша – наша поїздка до Ніци нашим автобусом, там є PlayStation, на якому він грає. Ми їдемо через Львів, Відень, Венецію, а повертаємося через Італію, Швейцарію, Австрію, Чехію, Польщу. Люблю цю поїздку!

— Пригадуєте свою першу яскраву подорож? Куди вона була?

— Я дуже запам’ятав мою поїздку на мотоциклі до Ніци. Тим самим маршрутом, що вище, але на мотоциклі. 6000 км туди й назад на мотоциклі це важкувато, але я запам’ятав цю поїздку на все життя!

— Чи любите купувати у поїздках сувеніри, магнітики на холодильник?

— Нещодавно почав купляти магніти на холодильник або тарілки в студію. В мене є домовленість із артистами, які записуються на студії «З ранку до ночі», що коли вони їдуть за кордон з гастролями, то я їх прошу привезти тарілочку. Вже назбиралася ціла стінка.

— В яких країнах хотіли б побувати?

— Ще є багато країн в яких я не був, найближчим часом я планую та мрію побувати в Нідерландах та Швеції.

—  Ви брали участь у кількох телепроектах. Вам подобається робота на ТБ?

— Я був ведучим кулінарного шоу «Смачна країна», і це мені подобалось завдяки Кості Грубичу та ідеї проекту – пошук старовинних українських рецептів. Дізнався багато  історичних фактів стосовно їжі в Україні. Це мені було цікаво.

«Голос Країни» цікавий проект, але були моменти, які мені не подобались. Було мало часу навчити людей, допомогти їм стати кращими. Після того як проект закінчився, я відкрив «Вокальну академію Олександра Пономарьова», де зараз допомагаю співакам стати кращими , і маю на це час. Голос країни привів мене до Академії. Все що не робиться, то на краще.

—  А як щодо зйомок у кіно – чи буде продовження після дебюту?

— Я вже знімався в трьох художніх фільмах. Мені подобається, але хочеться якусь гумористичну роль. Я люблю себе стібати і з себе стібатися.

Колись знявся у кліпі «Ніченькою темною», де я грав ботана, мені дуже сподобалася грати цей комічний образ.

—  Як зараз ставитесь до таких речей, як слава і популярність?

— Абсолютно спокійно, талант, який в мене є, мені дав Боженька. Я маю за нього відповідати і розвивати його  Щоб усі розуміли, що не я пишу пісні, я їх лише записую. І цьому був не один приклад у моїй діяльності, можу це довести. Боженька їх дає, а я записую. Слава та популярність – це один із моментів, що присутні в моїй діяльності.

—  До кого з українських виконаців востаннє ходили на концерт?

— Я дуже рідко ходжу в Україні в зал як глядач, бо починають робити селфі, брати автографи, це відволікає. За кордоном я постійно ходжу на концерти.

—  Поділіться творчими планами та задумами!

— Нові пісні, звісно ж, а також я хочу, щоб усі мої шанувальники знали, що найбільше актуальної інформації та творчості буде саме на моєму YouTube– каналі. Окрім проекту #ponomarevlivestudio можна буде почути пісні в такому звучанні, в якому їх не беруть на радіо та ТБ бо вважаються неформатними.

Оставьте ваш комментарий