Діма Притула, Лера Педан, Маша Полякова, групи Open Kids і DSIDE Band підтримали ініціативу й поділилися своїми улюбленими слівцями. Ексклюзив! 

Самоізоляція і карантин зачинили вдома кілька поколінь. Обмежений простір і брак фізичної активності можуть призводити до конфліктів на порожньому місці. Новий канал – за взаєморозуміння між батьками і дітьми. Тому взяв на себе місію допомогти дорослим зрозуміти підлітків і налагодити з ними спілкування.

У лексиконі дітей багато слів, про значення яких їхні батьки не підозрюють: рофлити, нуб, на ізі, байт, чілаут, кричати, олди… Ні, підлітки не проклинають оточуючих, а передають свої емоції.

Діти селебритіз і популярні підліткові групи приєдналися до ініціативи Нового каналу й допомогли розібратися, який сленг зараз найпопулярніший, і що він означає.

Син Сергія Притули Дмитро використовує слово «нуб», що означає «новачок». І ось приклад його використання від Діми: «Мій тато не знає молодіжних слів. Він у цьому нуб».

Сергій Притула: як розважити дітей на карантині

Донька Саші Педана Лера любить фразу «На ізі».

– Коли тато запитує: «Леро, що там у школі?», я відповідаю: «Тату, розслабся, не переймайся, все нормально». Це й означає – на ізі.

Донька співачки Олі Полякової Маша часто говорить «рофл».

– Це слово виникло з абревіатури ROFL (rolling on the floor laughing), що означає «кататися по підлозі від сміху». Наприклад, коли тобі розповіли жарт, а ти кажеш – це справжній рофл. Іноді воно використовується, якщо ти когось розігруєш.

Оля Полякова ответила на «интимные» вопросы Филиппа Киркорова

Учасниці гьорлз-бенду Open Kids і групи DSIDE Band теж поділилися своїми улюбленими слівцями. Незабаром вони з’являться на сторінці в Instagram Нового каналу. Розкриємо поки що два – «олди» і «інфасотка».

– Олдами називають людей старшого віку або тих, хто знає більше за інших, – ділиться Юлія Гамалій з Open Kids. – Наприклад, є стара пісня, і люди кажуть: «Лише справжні олди її пам’ятають».

Open Kids в новом составе представили «Эксбойфренда»

– Інфасотка – це достовірна інформація, коли ви впевнені в чомусь на 100%, – доповнив Сергій Місерва з DSIDE Band. – Наприклад: «Вони не ходили вчора в кінотеатр. Інфасотка. Тому що зараз усі на карантині».

Давайте перевіримо, чи знаєте ви значення ще кількох сленгових слів. Що таке «рілі», «катка», «агритися», «муд», «шиперити»? Сумніваєтеся в значенні – тоді чЕкайте Новий канал в Instagram, там жиза.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий