Зустрічаємо прем’єри від щирих українських музикантів! Оксана Пекун та Тетяна Піскарьова презентували онлайн дует «Сестра»; Jerry Heil — Lyric video на трек #Нінадонтстрес; Tarabarova – динамічний танцювальний кліп «Найкрасивіша. No Stress»; Гуцул Хуліган – знятий у власному гаражі ролік «Оптимістична»; суперфіналістка «Голоса» Карина Арсентьєва – «Карантин», пародію на «Соловей» Go_A.

Оксана Пекун & Тетяна Піскарьова – «Сестра»

Дві співачки, які нещодавно інтригували нас про те, чи є вони сестрами, таки заспівали разом, незважаючи на карантин. Раніше Оксана Пекун та Тетяна Піскарьова виконали новий трек «Сестра» окремо, кожна на своїх ресурсах. А днями – презентували спільне відео. Автором слів та музики є Тетяна Піскарьова.

Jerry Heil — #НІНАДОНТСТРЕС (Lyric video) 

Співачка Jerry Heil порадувала фоловерів черговою прем’єрою – «їстівною». Співаюча гречана крупа разом із артисткою презентували «шматочок» нової пісні».

Jerry Heil провела екскурсію холодильником

Tarabarova – “Найкрасивіша. NO STRESS» (Відео)

Співачка випустила кліп, не порушуючи вимог карантину (про це ми писали тут). «Я в рубашке мужа пою в фен – такое возможно только в video во время карантина», — прокомментировала исполнительница.

Карина Арсентьєва – «Карантин» (Пародія на Go_A — Соловей)

Суперфіналістка шоу «Голос країни» 9-го сезону Карина Арсентьєва заспівала про сумнозвісний карантин, але з гумором. І головне – на мотив хіта «Соловей», з яким перемогла у Нацвідборі група Go_А!

Гуцул Хуліган – «Оптимістична» (Відео)

Український співак Василь Мельникович, (сценічне ім’я — Гуцул Хуліган) днями випустив вірусний хіт та ролік «Оптимістична». За словами артиста, новоспечений хіт він створив протягом трьох днів у власній студії звукозапису. Не лише музичний трек був створений в умовах карантину а й відеокліп! До слова, зйомки якого відбулись у гаражі з дотриманням усіх правил та умов карантину.

«Пісня та відео створені за три дні в умовах «карантину 2020» Це відео створене для емоційного розвантаження та налаштування на позитив.Коли природа за допомогою людини загнала людину в чотори стіни у мужчин маючих гараж поблизу це був останній бункер де можна було з користтю для всіх провести час і бути вдома. Відео робота одного актора він же режесер він же композитор він же співак і музикант. Монтувати прийшлося в такзваних «дистанційних умовах». — підкреслив Василь Мельникович.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар