Fashion-фотограф і експерт «Топ-моделі по-українськи» Соня Плакідюк відповіла на запитання, яке давно цікавить її шанувальників.

Соня Плакидюк та руді кошенята: дитячі фото іменинниці

Експерт реаліті Нового каналу «Топ-модель по-українськи» Соня Плакидюк жартує: хоч якими б досягненнями вона могла похвалитися, глядачів передусім все одно цікавитиме її вага. Тому fashion-фотограф вирішила розставити всі крапки над «і» в бесіді з журналістом Романом Тимофєєвим і розповісти, як їй вдалося схуднути.

– По-перше, телевізор жахливо повнить! Ніколи не була такою товстою, як іноді здавалося в кадрі, – сміється Соня. – По-друге, я закінчила лікувати свою щитовидну залозу. У мене були проблеми з обміном речовин, довго сиділа на таблетках, на яких в принципі схуднути неможливо, а тепер припинила їх приймати.

Неожиданно: Соня Плакидюк рассекретила необычное хобби

Але найголовніше – фотограф змінила спосіб життя і мислення.

– Мені вдалося досягти якоїсь гармонії і дзену. Є ж ще психологічний фактор: хтось може набрати вагу, як психологічний захист, точно так же можна схуднути, вирішивши психологічні проблеми, – каже експерт модельного реаліті Нового каналу. – Я не можу сказати, що зараз сиджу на якийсь дієті. Просто важливо прийти до єдиної системи, в якій ти можеш жити все життя. У мене це інтервальне голодування. А ще я дуже скучила за спортзалом – займатися спортом мене мотивує можливість подовжити молодість.

Оставьте ваш комментарий