Сабіна Шейко вибула з проекту однією з перших, але зупинятися на шляху до нового життя вона наміру не має. В її серці глибоко засіли слова, які викладачі сказали їй, коли вона залишала Школу леді: «Ніколи не відмовляйся від своєї мрії».

Во время драки «пацанке» сломали руку

Щоб назавжди закарбувати в пам’яті участь у «Від пацанки до панянки» і напуття наставників, дівчина зробила тату на ключиці. Фото з новою наколкою вона опублікувала в своєму Instagram, коротко підписавши: «Посвящаю тату нашему проекту «От пацанки до панянки».

На «Від пацанки до панянки» вернулась выбывшая участница

– Татуювання символізує те, що я «загублена», – поділилася з Новим каналом Сабіна Шейко. – Я знахождуся у пошуках свого шляху та життєвого орієнтиру. І вдячна проекту за ці правильні думки. Раніше я про таке й не подумала б, тому що мене все влаштовувало. Треба віддати належне викладачам, це прекрасні та мудрі жінки. Та й без дівчат не було б моєї трансформації. Це тату зроблено як нагадування про все, що зі мною відбувалося. Воно не дасть збитися з курсу на нове життя.

Тепер на ключиці екс-учасниці «Від пацанки до панянки» красується татуювання у вигляді квітучої вишні. З невеликою, але дуже символічною видозміною. На місці стебла рослини каліграфічно виведено слово «загублена», що перегукується із хештегом, під яким на Новому каналі виходить четвертий сезон «Пацанок».

Екс-учасниця «Від пацанки до панянки» буде працювати в поліції?

– Коли я вибирала ескіз, випадково натрапила на ці квіти. І подумала про те, що було б круто присвятити тату проекту, – розповіла Сабіна. – Від себе я додала напис «загублена». Ніяк не могла визначитися, де його розмістити. Розглядала варіанти над квітами або ж під ними. Але потім подумала, що стебло в квітці – це його основа, яка дає напрямок і силу росту. Тому вставила напис на його місце. Вийшло дуже символічно.

Нові випуски «Від пацанки до панянки» дивися щопонеділка о 19:00 на Новому каналі. Не пропусти! 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий