Мрія ведучої проекту «Аферисти в сітях» Олени-Крістіни Лебідь здійснилася. Тепер у неї є собака.

Шанувальники Олени- Крістіни Лебідь знають, що вона обожнює песиків. Один з її улюбленців – Жорик, він же Жоржик. Але пес живе не у ведучої, а радує її маму.

Олену-Крістіну Лебідь врятували від божевільного вірші Єсеніна

Лебідь часто згадувала в інтерв’ю, що мріє завести собачку. Нарешті довгі пошуки того самого цуценятка закінчилися, і в родині Олени- Крістіни з’явився французький бульдожок. Звісно, радісна хазяйка відразу ж поділилася фотографіями зі своїми підписниками в Instagram.

– Друзі, здійснилася моя мрія! Як назвемо дівчулю? – запитала вона у шанувальників.

Які тільки клички не пропонували – від фірмового слова «Аферистів в сітях» Щука до Розочки, Абрикоски і Вів’єн.

– Ім’я мені прийшло сьогодні вранці Між фразою: «А кокосове молоко тобі додати?» і «Треба ж шини перекласти»… і раптом Сарочка !!! Я аж крикнула. Просто прийшло – і все, – розповіла Олена- Крістіна – Хоча мені дуже сподобалися кілька варіантів від підписників, у них взагалі з фантазією все супер-гуд. Це Льоля – просто агонь, Розочка і Коко. Хоча за документами вона Аннабель-Персі-чогось там ще три сторінки.

Елена-Кристина Лебедь жила в одном номере с грызуном

Сарочка вже повним ходом освоює нову територію і ні на крок не відходить від хазяйки.

– Перші дні – як останні 100 років)) Начебто вона завжди мене знала. Я навіть трохи шокована. Від мене не відходить, постійно лізе на ручки і цілуватися, і навіть пробує разом зі мною набирати смс-ки коханому. «Зщдшошллш» – останній шедевр. Що вона хотіла написати – поки що не знаємо , – сміється Лебідь.

До слова, вибір і покупка собаки – серйозна справа. Іноді можна нарватися на аферистів. Як визначити, що тебе обманюють? Ось кілька порад від Олени- Крістіни:

– Я шукала довго, по всій Україні. У всіх відомих і невідомих розплідниках, – продовжує ведуча. – Зрештою знайшла просто на ОLХ. Де, до речі, часто кидають саме на продажах цуценят. Але перевірка проста: відразу запропонувати продавцю особисту зустріч – мовляв, приїду у ваш розплідник. Якщо так – сміливо їхати, це не аферисти, бо по приїзду готові показати цуценят. Але якщо починають з’їжджати, що цуценята зараз в іншому місті, або в селі, або на Марсі, коротше – відмазуватися від зустрічі і пропонувати ВІДПРАВИТИ ЩЕНЯ АВТОБУСОМ, – кладіть слухавку. Це 100% аферисти.

Мотайте на вус корисні поради, залишайтеся вдома і не пропустіть прем’єру 5-го сезону «Аферистів в сітях» незабаром на Новому каналі. 

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий