Сьогодні — «жіночий день»! Свої нові пісні та кліпи презентували чарівні жінки — українські та французька співачки. Злата Огнєвіч презентувала пісню-сповідь «Ти обіцяв»; вагітна Vera Kekelia — відео «Отдушина», зняте вдома; співачка Катерина Малицька дала нове дихання свому хіту «Черемшина»; Lara Fabian — емоційний драматичний кліп на пісню NOS CŒURS À LA FENÊTRE, присвячений карантину.

Злата Огнєвіч — «Ти обіцяв» (lyric video) 

Тендітна, ніжна і водночас сильна та пристрасна співачкаv вміє дивувати слухачів. Хоч і зірки завжди стараються «залишити в тіні» особисте життя та відносини, Злата Огнєвіч знайшла в собі сили поділитися своєю історією кохання під назвою — «Ти обіцяв».

«В моєму житті була історія, коли я зустрічалась з хлопцем і через деякий час дізналась, що у нього є відносини з іншою дівчиною. Взагалі виявилось, що його хоббі було колекціонування красивих дівчат, саме так він тішив своє самолюбство. Коли я дізналась правду, мені було дуже боляче, моє серце розбили. Відносини з цим хлопцем я досі вважаю справжнім і чистим коханням, яке зробило мене кращою» — ділиться Злата Огнєвіч.

Злата Огневич рассказала, что можно есть после тренировок

Щирість, найчистіші почуття та справжнє кохання з одного боку, а з іншого самолюбство, лицимірство та зрада підштовхнули співачку поринути у творчість та створити нову музичну історію. Злата Огнєвіч знайшла себе у віршах Андрія Хливнюка, а її особливе прочитання тексту та творче поєднання музики дуже сподобалось лідеру гурту Бумбокс. Співачка анонсувала вихід трилогії — «Історіі мого кохання» у яку увійдуть два авторські треки «Ти обіцяв», «Беги», а також трек «Гола правда».

Катерина Малицька — «Черемшина» (Відео)

Співачка Катерина Малицька вирішила дати нове дихання своїй пісні «Черемшина». Аранжування та зведення композиції робили за кордоном.

«Нам з командою було цікаво створити саме цю пісню з іноземними музикантами, відчути їхнє бачення українських мотивів. Результат перевершив наші очікування! Вони зробили чудове аранжування, а завдяки якісному і фірмовому звучанню «Черемшину» хочеться переслуховувати знову і знову, — каже співачка. —  Ця пісня була записана ще під час роботи над моїм сольним альбомом, але я виконувала її дуже рідко. Під час виступу на шоу Заліска вона мала шалений успіх,  і я зрозуміла, що її мають почути якомога більше людей. Особливо зараз, коли нам всім потрібна підтримка одне одного. Бо ця пісня про те, що життя триває, незважаючи ні на що, і ми маємо радіти весні, нашим  рідним і коханим, які біля нас».

Vera Kekelia — «Отдушина» (Відео)

«В той час як світ звикає жити в умовах обмежень через пандемію, я надихаю себе музикою і колобораціями з творчими людьми;) Ділюсь з вами кліпом на пісню Отдушина, який ми відзняли в рамках нового карантинного проекту #ShootAtHome, що закликає людей творити, не виходячи з дому. Авторами ідеї виступили Леся Подолянко та Дмитро Гук — кліпмейкери та режисери проектів «Голос країни» і «Танці з зірками». Вони керували процесом дистанційно, через відео-зв’язок. Зображення режисерів, а також реальний час зйомки та заряд телефону видно в кадрі кліпу! Окреме величезне дякую я кажу своєму чоловікові, Роману Дуді, який героїчно витримав весь знімальний процес і був оператором всього цього дійства:))) Цим проектом ми хочемо сказати, що можна знаходити нові можливості для творчості, залишаючись вдома та не порушуючи умов карантину. Всім міцного здоров’я!!!»

VERA KEKELIA готова выйти на новый уровень

Lara Fabian – NOS CŒURS À LA FENÊTRE («Вікно у наше серце») — Відео

Французька співачка презентувала емоційний кліп, присвячений перебуванню на карантині у Європі. Усі кошти, зібрані за допомогою цієї композиції, буде направлено у благодійні фонди по боротьбі з пандемією.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий