Героїня реаліті Нового каналу Катя #Канарєйка Устинова поділилася планами на майбутнє.

18-річна киянка Катя прийшла у Школу леді, аби позбутися алкозалежності. А пиячити молода дівчина почала після того, як дізналася, що батьки їх із сестрою удочерили. На «Від пацанки до панянки» Катя #Канарейка пробула дев’ять тижнів. І добряче засмутилася, коли під час останнього вигону додому довелося їхати саме їй.

«Пацанки» клеїли Тараса Тополю

– Якщо чесно, то перше, що я подумала, переступивши поріг дому, – треба закурити, – каже «пацанка». – Але так і не закурила. Я дуже боялася, ще будучи у Школі леді, що вдома повернуся до колишніх звичок. Але зараз розумію, що мені цього не треба. Я перестала пиячити. Не скажу, що взагалі не вживаю алкоголь. Зрідка з подругами можу випити склянку пива. Але в таких дозах, як раніше, більше не п’ю.

А от стосунки з прийомними батьками Катя #Канарейка Устинова після проекту налагодити не змогла. Не спілкується вона зараз також ні з вітчимом, ні з рідною сестрою.

Во время драки «пацанке» сломали руку

– Я ж на проекті зателефонувала мамі й зізналася, що вітчим до мене чіплявся, – згадує учасниця реаліті Нового каналу. – То вона, мабуть, йому про це розповіла. Бо коли я вже була вдома, вітчим зателефонував і сказав: «Зайчику, давай забудемо все, що було між нами». Але, якщо чесно, я все ще боюся з ним зустрічатися. Бо раніше він погрожував закатати мене в асфальт, якщо я комусь розкажу, особливо мамі. Не спілкуюся зараз і з сестрою Настею. Після проекту я деякий час жила у них із хлопцем, але потім у нас виник конфлікт.

Налагодити своє життя «пацанка» думає за кордоном – у близькому майбутньому планує переїзд у Грецію.

– У мене там живе подруга, – розповідає Катя #Канарейка. – І в них із чоловіком свій ресторанчик. От вона і кличе до себе на роботу. Думаю, коли все внормується, погодитися. Також планую вступити на заочне навчання. Бо в мене за плечима лише дев’ять класів. І добре було б отримати освіту.

Як складатиметься подальше життя Каті – покаже час. А нові випуски реаліті «Від пацанки до панянки» – щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар