На Новому каналі відбулася прем’єра першого спецвипуску програми «Ревізор. Карантин». Який із закладів зміг пройти ревізію від Юлії Панкової, а хто не дотримується санітарних норм під час пандемії?

У Києві з’являться спецтаблички «Ревізор. Карантин»

Вже більше місяця через епідемію коронавірусу українці сидять удома. Але заклади харчування, продуктові магазини та АЗС продовжують свою роботу. Щоправда, їм довелося адаптуватися до нових викликів, вимог та норм МОЗ. Чи не погіршився при цьому сервіс закладів, та чи дотримуються їх працівники санітарно-гігієнічних рекомендацій? 

Денний раціон під час посту від»Ревізора» Юлії Панкової

– Під час карантину безвідповідальність персоналу може коштувати українцям здоров’я чи навіть життя, – розповідає ведуча програми «Ревізор» Юлія Панкова. – Тому я перевірятиму не лише якість продуктів, а й те, чи дотримуються кухарі санітарно-гігієнічних норм, яких вимагає період карантину. За три тижні ми отримали від вас величезну кількість прохань ревізувати супермаркети та заклади, звідки зараз доставляють готову їжу. Ми з командою «Ревізор. Карантин» перевіримо їх і покажемо, де безпечно!

Окрім звичного аналізатора олії, пірометра, термометра, ведуча озброїлася новим приладом – люмінометром. Він визначить ступінь забруднення навіть чистих, на перший погляд, поверхонь. 

– Ним я перевірю те, до чого торкаються ваші руки у супермаркеті та на АЗС, – каже Юля. – Переконана, що після побаченого ви вже не будете сумніватися, чи одягати гумові рукавиці, виходячи з дому.

Отримавши негативний результат лабораторних тестів на COVID-19, одягнувши спеціальні халати, чепчики, бахіли, рукавички, окуляри та продезінфікувавши камери, знімальна команда вирушили на локації Києва.

Идеальная пасха от Юлии Панковой

«Ревізор» рекомендує: «Сільпо»

Команда «Ревізор. Карантин» зазирнула за прилавок та перевірила кухню супермаркету однієї з найбільших торгових мереж України.

– На вході працівник «Сільпо» вимірював температуру не кожному відвідувачу, – розповідає ведуча. – Це не обов’язково. А також видавав маски тим, хто їх не мав. Це похвальна ініціатива і хотілося б, щоб так було у кожному супермаркеті, адже не всі люди можуть придбати собі маски. У торговій залі стояло кілька дезінфекторів для рук. Весь персонал магазину був у масках та рукавицях. Також вони слідкували за дотриманням дистанції між відвідувачами. Адже, за рекомендацією МОЗ, дистанція між людьми в 1,5-2 метри є засобом уникнення зараження коронавірусом повітряно-крапельним шляхом. Усі фрукти, овочі, крупи, які до цього продавалися «відкритими», були запаковані. Готові страви у відділі кулінарії зберігаються при необхідній температурі. Я побачила, якими засобами дезінфекції обробляють поверхні та ножі. 

Тут  співробітники дотримуються усіх вимог та норм МОЗу.

У «Сільпо»  Юля провела експеримент, щоб довести глядачам про необхідність вдягати рукавички, коли вони йдуть в магазин. 

– При припустимому показнику в 30, люмінометр показав більше тисячі одиниць на візках та кошиках, – розповідає Юля. – Ви лише уявіть, яка це ступінь забруднення! Розумієте, чому так важливо одягати гумові рукавиці в магазині? А вдома раджу всі упаковки з товарів утилізувати. Перевірила на чистоту ненакриті бокси, в які кладуть уже готову їжу. Люмінометр показав 67 одиниць. Тому рекомендую покупцям просити продавців класти замовлення не у верхній бокс і слідкувати, чи накриті вони у магазинах. А якщо готова страва підлягає розігріву – раджу вам вдома ще раз розігріти страву при температурі 60 градусів, аби знищити можливі мікроби. 

За усіма результатами ревізії команда «Ревізор. Карантин» нагородила супермаркет «Сільпо» відзнакою «Ревізор Рекомендує».

«Ревізор» не рекомендує: KFC

Та, на жаль, не всі власники розуміють серйозність ситуації в країні. Дехто ігнорує постанову Кабміну, в якій зазначено, що вони мають забезпечувати персонал захистом для обличчя та рук. 

– Наприклад, директор одного із закладів американської мережі KFC, на мою думку, безвідповідально ставиться до безпеки своїх клієнтів. Адже його кухарі готують без масок та рукавичок! – розповідає про результати наступної ревізії Юлія Панкова. 

Більше того, працівник навіть не розумів, що контактує з їжею вже після приготування і термічної обробки, яка потім потраплятиме в організм клієнта. І на прохання Юлі одягнути маску хлопець сказав, що вона йому не потрібна, бо він не контактує з людьми!

– Перші тижні коронавірус не завжди проявляється симптоматично, – каже ведуча. – Працівник може бути хворим, передавати вірус. І навіть не здогадуватись про це.

Така безвідповідальність  наражає клієнтів закладу на небезпеку. 

– На кухні KFC було брудно, – розповідає ведуча. – Курятина, головний продукт закладу, зберігалася за правильних умов – була простікерованою, завакумованою і зберігалася в холодильній камері. Показники аналізатора олії – в нормі. І я вперше побачила, як заклад впроваджує вимоги HACCP. Та через недотримання кухарями санітарно-гігієнічних норм під час карантину «Ревізор» не рекомендує українцям цей заклад. 

«Ревізор» рекомендує: піцерія Mаmаmia

Багато українців обрали для себе доставку готової їжі. Та чи дотримується всіх правил кур’єр, везучи вам страву під час карантину? Команда «Ревізор. Карантин» перевірила роботу доставки закладу «Mаmаmia».

– Я замовила піцу та салат, – розповідає Юля. – Коли приїхав кур’єр, зазначила, що він дотримувався усіх санітарно-гігієнічних норм. Хлопець був у масці, рукавичках та зберігав дистанцію. Дістала замовлення з пакету – піца запакована у картонну коробку, а салат – у бокс. Словом, все безпечно.

Також Юля перевірила кухню закладу й переконалася, що кухарі теж дотримуються норм:

– Весь персонал – у масках та рукавичках, – розповідає Юля Новому каналу. – Кухарі показали дезінфікуючі засоби, якими обробляють поверхні. Вони знали всі правила та норми карантинних заходів. Продукти зберігалися за правильних умов, я навіть наважилася на дегустацію. «Ревізор. Карантин» рекомендує українцям піцерію «Mаmаmia».

Про всі порушення, які команда виявляє під час перевірок, інформує Державну службу з питань безпечності харчових продукті та захисту споживачів. 

Вмикайте щочетверга о 18:00 спецвипуски «Ревізор. Карантин» на Новому каналі, аби знати, в яких умовах вам готують їжу під час епідемії коронавірусу!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар