Український артист, співак, композитор, переможець багатьох музичних проектів Tabakov  на карантині встигає і викладати – у своїй Творчій школі, і домашнє завдання робити – разом з двома дітьми-школярами…

— Павло, як життя на карантині? Сильно змінилося?

— У принципі, життя творче: написання пісень, нових мюзиклів, текстів пісень, — проходить без змін! А ось соціальне — концерти, зйомки, різні івенти, напевно, як у всі зараз, в режимі карантину.

«Все для нас»: Tabakov презентує новий сингл із майбутнього альбому

— Що нового доводиться робити вдома?

— Якщо раніше тут я хіба що ночував, то тепер більшу частину часу проводжу саме вдома, а також онлайн: інтерв’ю, коментарі, онлайн-уроки — я викладаю учням власної Творчої школи. Школа, звичайно ж, пішла на карантин, за всіма правилами, але ми швидко освоїли уроки онлайн і успішно викладаємо для наших учнів вокал, хореографію та акторську майстерність через ZOOM. Погоджуся з тим, що є багато нових і дещо не комфортних моментів в онлайн-викладанні, але є і свої плюси, які відкриваються у ході роботи!) Учням поки що все це цікаво.

— А які заняття відклали «до кращих часів»?

— У мене в планах стільки творчої та цікавої роботи, що одного карантину навряд чи вистачить на все. Жартую, звичайно, дуже хочу, щоб все це швидше закінчилося, і бажано без катастрофічних наслідків для здоров’я та економіки по всьому світу. Ті заняття, які я відклав до кращих часів, — це плавання, походи в кіно і театри з сім’єю, а також різні, цікаві поїздки і зустрічі.

Tabakov заспівав про жінку всього свого життя (Lyric video)

— Вам нудьгувати не доводиться — випустили новий сингл, даєте онлайн-концерти … Коли наступна активність? Що плануєте?

— Планів багато. Думаю, продовжувати радувати глядачів онлайн-концертами — для підтримки загального тонусу і духу всіх, хто зараз не має можливості вийти з дому. Дуже хотілося б підтримати особливо старших людей, які практично перебувають на найбільш суворому карантині. Прикрасити музикою і гарним виконанням їхнє перебування вдома і підняти настрій. Приєднався також до благодійного онлайн-марафону #РазомВдома, який 15 квітня організував Павло Шилько (діджей Паша) — багато артистів долучилися до збору коштів для забезпечення медиків захисними матеріалами.

— Робота над новим альбомом йде повним ходом? Чи поки відклали?

— Робота над новим альбомом в студії трохи загальмувалася — все через той же карантин. Але творчий процес рухається в тому ж темпі і з тим же настроєм! Наразі з саунд-продюсером Андрієм Бакуном дистанційно працюємо над текстами, музикою і аранжуваннями нових пісень.

— Як справляєтеся з дітьми, чим з ними займаєтеся? Уроки перевіряєте?

— Це болюче питання, думаю, для всіх, чиї діти ходять до школи! (Сміється.) Задають в онлайні багато, доводиться по 2-3 години в день приділяти тому, щоб пояснювати якісь складні теми дітям. Намагаємося вдома спілкуватися англійською, щоб мова була на слуху і краще засвоювався як мова спілкування. З математикою все набагато складніше) Але в цьому є і плюси, тепер ми точно знаємо, що знають, а в чому відстають в школі наші Льоша і Настя.

Павло Табаков виховує «Потапа і Настю» і мріє про бокс

— Як з дружиною тепер розподіляються обов’язки по дому?

— У нас з Олею все в гармонії, намагаємося підтримувати і допомагати один одному. Обов’язки розподіляємо по черзі: прибирання в квартирі, заняття з дітьми, підготовка до роботи Школи, якою керуємо разом. А як інакше? Ми пливемо в одному човні по життю, наповненому любов’ю, підтримкою і взаєморозумінням. Якщо є якісь конфліктні ситуації, то їх вирішуємо разом і завжди із врахуванням компромісів — без них ніяк.

— Ваш день народження (27 квітня) припадає на карантин… Як святкуватимете?

— У вузьмому сімейному колі. Буде час оперативно перечитати усі-усі вітальні повідомлення у соцмережах, на що зазвичай йшло не менше тижня J А з друзями відірвемося на повну уже тоді, коли життя нормалізується і повернеться відчуття безпеки.

— Що перше зробите, коли все закінчиться? Про що мрієте?

— Мрію виступати для людей на живих концертах і працювати над новими, цікавими проектами з юними артистами нашої Творчої школи! Головне, щоб всі були здорові і тримали хвіст пістолетом!

Оставьте ваш комментарий