Телеведучі ранкового шоу Сніданок з 1+1: Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, ведучий Сніданок.Вихідний Олександр Попов та ведучі ТСН Соломія Вітвіцька і Лідія Таран взяли участь в карантинному челенджі #ИзоИзоляция. Його суть полягає в тому, щоб повторити образи музейних картин найвідоміших художників в реальності за допомогою фантазії і підручних матеріалів, а також кольорової гами одягу. 

Заснувала цей челендж Катерина Брудная-Челядінова. Вона пофарбувала бороду чоловіка в рудий колір, одягла на нього капелюх, сфотографувала, поруч розмістила портрет Ван Гога і опублікувала в соцмережі Facebook. Користувачі відмітили схожість між світлинами. Підтримати ідею Катерина запропонувала своїй подрузі Наталії Соколовій. А вже за декілька днів флешмоб #ИзоИзоляция зібрав більше 6000 людей по всьому світу.
Телеведучі 1+1 медіа також долучилися до цього карантинного флешмобу. Так ведучий Сніданок з 1+1 Єгор Гордєєв та його колега Неля Шовкопляс відтворили картину Гранта Вуда “Американська готика”, якій вже 90 років.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Крім того, Єгор Гордєєв спробував повторити портрет Ван Гога. 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Втративши вже п’ятий подарунок на день народження через карантин, до сих пір не відрізав собі вухо і, навіть, не виколов око”, — прокоментував свою світлину Єгор. 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

А популярний ведучий Руслан Сенічкін “сховався за яблуком”, щоб відтворити одне із найвідоміших та найзагадковіших полотен бельгійця Рене Магрітта “Син людський”.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Його колега телеведуча Людмила Барбір приєдналася до флешмобу та зобразила картину Пабло Пікассо “Любителька абсенту”.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Сніданок. Вихідний теж підтримав мистецький флешмоб. Ведучий Олександр Попов оживив картину Едуарда Мане “Сливовиця” в стилі імпресіонізму.
Флешмоб “Картини оживають” підтримали і телеведучі ТСН. Соломія Вітвіцька та Лідія Таран спробували відобразити картину Леонардо да Вінчі “Пані з горностаєм”. 

Карантинні флешмоби затягують”, — зізнається Соломія. Нагадаємо, що ведуча також проводить свій власний флешмоб #КрасивийКарантин. Суть його полягає у тому, щоб публікувати красиві домашні фото в соцмережі Instagram під хештегом #КрасивийКарантин і підтримувати одне одного під час карантину.

Горностая не було, довелося експлуатувати шиншилу. Із середньовічним вбранням теж не склалось, вийшла вільна ремінісценція на тему світової класики”, — прокоментувала Лідія. 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар