Учасниця реаліті Нового каналу «Від пацанки до панянки» мріє про заміжжя. 

У стінах Школи леді киплять справжні пристрасті. Юля #Бандитка Чигринець закохалася. І не в кого-небудь, а у дворецького Олексія Свінторжицького. Ще в першому епізоді його поява змусила войовничу «пацанку» стати сором’язливою хихотункою. І навіть після десяти тижнів на проекті Юля при ньому червоніє й соромиться, немов школярка. Та нарешті «пацанка» набралася сміливості і запитала в чоловіка головне – чи є в нього дівчина.

Як склалося життя #Канарейки після вильоту з «Від пацанки до панянки» 

– Вважаю, що подробиці особистого життя не слід розголошувати. На те воно й особисте, – каже дворецький. – Але моє серце вільне.

Від радісної новини Юля не могла стримати емоцій.

– Він весь такий бубочка, красунчик просто, – відверто каже #Бандитка. – Щойно його побачила, він мені відразу сподобався. Та я йому готова робити масаж ніг щодня. Хочу собі такого чоловіка. Хоча поки створювати сім’ю не збираюся. Рано ще. Що мені подобається в Пітері Пені (так «пацанки» називають дворецького – прим. ред.)? Він дуже правильний, добре вихований, стриманий. Люблю спокійних чоловіків. А ще він гарний. Просто ідеальний.

«Пацанки» клеїли Тараса Тополю

Як складуться стосунки «пацанки» і дворецького – дивіться щопонеділка о 19:00 у реаліті «Від пацанки до панянки» на Новому каналі.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар