Один з найуспішніших молодих українських блогерів, Діма Варварук став відомим завдяки Ютуб-пародіям на проекті Silrada, персонажу іnstaБабця та співпраці з зірками. Зараз його глядацька аудиторія у Instagram налічує майже 700 тисяч користувачів. TG розпитав блогера, як розпочалась його творча стежка, а також — чому називає підписників зозульками.

— Дмитре, що спонукало тебе стати блогером? 

— Давно проявлялись задатки до блогерства, було велике бажання реалізовувати свої ідеї,  хотів,  щоб була аудиторія людей, яка б могла оцінити мою творчість.

— Розкажи, як познайомився із Dzidzio та став героєм в одному з його кліпів.

— Будучи на одному з концертів, Dzidzio побачив мене в натовпі фанатів, і згодом ми познайомились та почали спілкуватись. Так закрутилось, що я почав з ним їздити на концерти, прем’єри кліпів — чимраз частіше.

І одного дня, будучи третьокурсником, їдучи в таксі, побачив, що мене телефонує Михайло. З пропозицією, чи хотів би я знятись в його новому кліпі. Чесно, я був дуже здивований, і звісно погодився.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

— В чому твоя родзинка як блогера, на твою думку? Якої тематики дотримуєшся в своєму Instagram-акаунті?

— На мою думку,  моя родзинка —  це те, що я блогер з народу, всі мої підписники, гортаючи мою сторінку, можуть побачити мій шлях від самого початку. Мабуть, те, що я відвертий та щирий, позитивно вплинуло на сприймання мене як блогера.

— Безумовно, блогер — це окрема професія! В середньому скільки часу приділяєш цьому? Чи є моменти, коли взагалі нічого не хочеться показувати? 

— Так, це окрема професія , проте її треба сприймати як стиль життя, тоді воно не буде ставити в непотрібні рамки. Бували деякі моменти, коли не хотів нічого знімати. Мав стресові ситуації: перша — переїхав з села до Івано-Франківська, друга та третя —  це вже моменти з особистого життя, нехай буде моїм секретом.

— Окрім розважально-інформаційного аспекту, блогерство також несе соціальну тематику. Знаємо, що ти організував у Франківську День добра та закупив необхідні продукти для людини похилого віку. Як вважаєш, чи можна розглядати блогерство як щось проміжне між журналістикою та громадянською активністю?

— Мені здається, що блогерство торкається кожної професії потроху, кожен собі обирає: співати , досліджувати продукти чи спортом займатись і т. д. Вважаю, що кожен повинен розуміти вплив своїх слів та дій на соціум,  і тому потрібно завжди пропагувати тільки добрі цінності , чи то благочинність, чи то спонукати до розвитку  або ж до культури мовлення. До прикладу, ніколи собі не довзволю лаятись в своєму Instagram. Що стосується закупівлі тих продуктів, то у нас з іншим блогером була гра, де ми давали один одному завдання, і хотілось зробити комусь приємне та завершити на гарній ноті. Гадаю, так і вийшло.

— Стосовно проекту Silrada — розкажи, як створювався проект, як добирали для нього контент, ну і найголовніше, чи отримували фідбек від авторів оригінальних треків? 

— Спочатку цей проект створив мій друг Микола Матиміш з Чернівців, зібрав своїх друзів, і вони спробували зняти пародію. Я її помітив і трохи поміг з просуванням, далі ми спробували разом зняти наступну пародію,  після чого нам обом сподобалось! Опісля ми двоє почали працювати над проектом, щоб розвивати його, ось так неочікувано знайшов товариша, який чудово розуміє хід моїх думок. 

—  Яку роль відіграла #інстаБабця у формуванні твого авторитету? 

— Інстабабця відігравала велику роль в моєму Instagram, бо ми проживали в одному будинку, а батьки одразу поряд в іншому. Коли я її знімав, то вона не помічала телефону, і тому емоції були максимально живі , хоча сам телефон я і не дуже ховав. За це її підписники дуже полюбили.

— Ким ти є за професією? 

— Я комп’ютерний інженер. З дитинства з компютером пліч-о-пліч, до сусіда ходив, щоб пограти,  а потім вже і мені придбали. Почав його вивчати з самих основ: з чого складається , як удосконалити, програми для роботи. Він був для мене найдорожчим, тому назвав його Зозулька. Тепер вже його немає, а я так називаю своїх підписників з любов’ю.

— Окрім блогерства, ти непогано озвучуєш різноманітні ролики. Як з’явилось це захоплення у твоєму житті?

— Коли вже остаточно вирішив серйозно займатись, то експерементував з контентом. Спробував себе в переозвучуванні фільмів та мультфільмів, і це дуже сподобалось моїй аудиторії. З цього моменту і набрав свою першу аудиторію на цьому.

— Наскільки для тебе важлива думка шанувальників, та на що заради них готовий піти? 

— Для мене думка шанувальників була і буде важлива, але коли вона аргументована. Немає чогось такого, на що я б не пішов! Роблю те, що я люблю і тому їй подобаюся. Мої неочікувані дії, приколи, розіграші, інтерактиви в цьому вони постійно крутяться і не знають чого очікувати далі , гадаю, і через це також вони за мною стежать користувачі.

Рубрики: Интервью

Оставьте ваш комментарий