Зіркове подружжя — співачка Alyosha та лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя підтвердили, що невдовзі знов стануть батьками! Пара очікує на появу третього малюка — про це артисти розповіли виданню Viva! і знялись у «вагітній» фотосесії.

Тарас Тополя розповів, що вони з дружиною Alyosha дарують один одному

«В нас буде дитина! …  У мене було бажання народити третю дитину, а коли це має статися — не моє і не Тараса рішення, а Творця. Я просто відчувала, що це станеться і була готова до цього. Ми обидва дуже раді, що нас вибрала ще одна душа, яку ми оточимо любов’ю».

… написала артистка на своїй сторінці у соцмережі. А її чоловік Тарас Тополя зізнався, як дружина повідомляла йому про вагітність первістка:

«Минулого разу я не відразу розгадав послання Олени про майбутнього первістка, коли вона залишила на кухні, серед солодощів, міні-конверт для новонароджених. Тоді це змусило її трохи переживати, тому тепер вона повідомила про вагітність без будь-яких ритуалів — просто оголосила результат тесту.

Ми посміхнулися, поцілувалися і почали готуватися до статусу багатодітної сім’ї.

Нагадаємо, у жовтні минулого року гурт «Антитіла» презентував трек «У нас буде син», який фани одразу сприйняли як натяк на третю дитину у сім’ї співака. Але тоді подружжя не підтвердило «цікавого стану» Олени.

Тарас Тополя: «У нас буде син!»

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий